News Telefony

Sony zwraca pieniądze za zakup najnowszych smartfonów z rodziny Xperia X, Xperia XA i Xperia X Performance

Każdy sposób na reklamę jest dobry. Firma Sony, która szuka nowych rozwiązań w dziale smartfonów zaskakuje przyszłych klientów modeli Xperia X, Xperia XA i Xperia X Performance. Od teraz po zakupie, któregoś z telefonów w akcji promocyjnej możemy otrzymać zwrot pieniędzy.

 

Sony Mobile wraz z premierą swoich najnowszych smartfonów postanowił zaskoczyć swoich klientów. Na stronie producenta możemy przeczytać informacje o akcji sprzedażowej „Zapomnij o nieostrych zdjęciach w wakacje”. Reklama dotyczy telefonów z rodziny Xperia X, Xperia XA i Xperia X Performance i jest to pewnego rodzaju akcja z premią finansową, która potrwa do 31 sierpnia 2016 roku. Akcja to forma cashback, czyli zwrot gotówki w zależności od modeli z rodziny X. Producent bardzo zachwala swoje urządzenia, a w szczególności aparaty fotograficzne, które mają wykonywać bardzo ostre zdjęcia. Jesteście ciekawi tej nowej promocji? Cóż w sumie się nie dziwie. Zasady promocji są bardzo proste.

Sony_Xperia_X

1. Najpierw należy zakupić między 1 lipca a 31 sierpnia 2016 roku jeden ze smartfonów: Xperia X, Xperia XA lub Xperia X Performance.

2. W następnym kroku musimy zalogować się do znanej aplikacji Xperia Lounge w celu zgłoszenia.

3. Po rejestracji czekamy na wiadomość zwrotną, która będzie zawierać kod do rejestracji zakupu i premii pieniężnej, czyli zwrotu gotówki.

4. Całej rejestracji dokonujemy na stronie producenta.

5. Ostatnią i przyjemną czynnością jest zwrot gotówki w wysokości 200 zł za zakup Xperii X lub Xperii X Performance lub 100 złotych przy zakupie Xperii XA.

Z promocji mogą skorzystać wyłącznie osoby fizyczne oraz osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Smartfony z serii Xperia X powinny być zakupione u operatora lub w sieci handlowej. W ciągu 15 dniach od momentu aktywacji produktu i jego pierwszego połączenia z siecią internetową w aplikacji Xperia Lounge, powinniśmy otrzymać informacje o nazwie „Odbierz swój kod” wraz z kodem potrzebnym do rejestracji. Taki zakup należy zarejestrować na stronie producenta między 15 lipca a 22 września bieżącego roku. Pierwsze zwroty gotówki, zwane też premią finansową zostaną przekazane w ciągu 30 dni od daty pozytywnego rozpatrzenia zgłoszenia przez Sony. Jak w większości przypadków promocja nie łączy się z innymi.

Źródło: Sony

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *