News Serwis

Sony zmienia w Polsce serwis gwarancyjny telefonów

Serwis gwarancyjny to bardzo duży biznes, który niesie za sobą ogromne możliwości, duży zarobek oraz przede wszystkim prestiż. Na tak ogromnym rynku zostaną tylko najlepsi. Świetnym tego przykładem jest firma CTDI, która właśnie zyskuje nowego klienta na rynku serwisowym.

Powrót do przeszłości to hasło na grudzień dla dwóch firm z rynku mobile. Sony oraz CTDI ponownie nawiązują współpracę w zakresie napraw telefonów. Dawny Regenersis w dniu wczorajszym poinformował swoich klientów o wygranym przetargu na serwisową wyłączność marki Sony w Polsce. Można powiedzieć, że Sony wraca na „stare śmieci” – gdyż CTDI pod nazwą Regenersis naprawiał już kiedyś produkty japońskiego producenta.

Tym samym firma W-support traci swojego najważniejszego klienta. Nie da się ukryć, że to spory przewrót rynku serwisowego. Trudno powiedzieć dlaczego doszło do zmiany, być może kwestia jakości i doświadczenia zauważyła na wygranym przetargu. Dlatego warto pamiętać, że wszystkie naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne telefonów Sony, tabletów będą wykonywane w serwisie CTDI, który z pewnością znany jest klientom bardziej pod nazwą Regenersis. Wdrożenie nowego biznesu planowane jest na grudzień 2018 roku.

Źródło

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *