News Telefony

SONY tak jak APPLE wprowadza nowy wygląd dla serii XPERIA

Sony, jako jedyny producent na rynku w smartfonach Xperia od wielu lat zachował to samo wzornictwo dodając tylko małe detale do poszczególnych modeli. Teraz nadchodzi wielka zmiana stylistyki – czy jest to podążanie za iPhone X od Apple?

 
Dotychczas smartfony Sony były projektowane zgodnie z stylistyką Omnibalance. Mimo odmiennego i indywidualnego wyglądu dość szerokie ramki wokół ekranu nie pozwalają kroczyć za panującą modą bezramkowych smartfonów.
 
Od 2018 roku producent zapowiedział nowe zmiany w wyglądzie na szeroką skalę. Potwierdzone informacje na temat zmiany w stylistyce potwierdził dyrektor Kenichino Hibi zarządzający indyjskim odziałem Sony. Niestety szczegóły nadal objęte są tajemnicą możemy jednak przypuszczać, że panująca moda zmusiła twórców do zaprojektowania Xperii z wyjątkowo smukłymi ramkami.
 

Sony.com

 
Musimy przyznać, że dotychczasowy wygląd telefonów Sony nie mógł konkurować z najnowszymi modelami innych wiodących producentów urządzeń mobilnych.
 
Według nieoficjalnych informacji wynika, że pierwsze smartfony ze zmienioną stylistyką od Sony ukażą się na początku 2018 roku podczas targów Mobile World Congress.
 
Źródło: msn.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *