News Telefony

Smartfon na wakacje – zabierz ze sobą Neffosa od TP-Link

Wakacyjne wyjazdy skłaniają wiele osób do poszukiwania telefonu specjalnie na tę okazję. Bywa, że ma to być smartfon dla dziecka, który weźmie ze sobą na kolonie lub obóz. Inni szukają urządzenia, które zabiorą na zagraniczną wycieczkę i będą mogli skorzystać z lokalnej karty operatora. W ofercie firmy TP-Link dostępne są modele smartfonów Neffos do 500 zł, które sprostają tym wymaganiom i idealnie sprawdzą się w czasie urlopu.

Dwie karty SIM na pokładzie

W czasie zagranicznego urlopu nie chcemy rezygnować z naszego stałego numeru telefonu i mimo zmieniającej się oferty operatorów wciąż zaoszczędzimy kupując lokalną kartę prepaid. Noszenie ze sobą dwóch urządzeń jest nie tylko uciążliwe, ale i w przypadku kradzieży zwiększy nasze straty. Idealnym rozwiązaniem jest smartfon z dwoma slotami na kartę SIM taki jak TP-Link Neffos C5 czy TP-Link Neffos Y5L.

Neffos Y5L / fot.prasowe

Oba zaspokoją przeciętne oczekiwania wobec wydajności. Wyposażono je w czterordzeniowe procesory, do 2 GB pamięci RAM i do 16 GB przestrzeni dyskowej z możliwością rozbudowy za pomocą karty microSD. Zastosowanie do transmisji danych technologii LTE w modelu Neffos C5 pozwala osiągnąć najwyższe prędkości. W praktyce oznacza to, że nasze połączenie internetowe nie zostanie przerwane w najmniej oczekiwanym momencie, obejrzymy filmiki bez jakichkolwiek zacięć i w pełni będziemy mogli korzystać z tego co oferuje nam Internet.

Pierwszy smartfon dla dziecka

Wyjazd na kolonie czy obóz wywołuje wiele emocji, zarówno u rodziców, jak i u dziecka. Chcemy mieć z nim kontakt, a telefon komórkowy to bardzo ułatwia. Co więcej, urządzenie to spokojnie zastąpi aparat fotograficzny, więc pociecha nie będzie miała do pilnowania dwóch urządzeń, a jedno. Zarówno TP-Link Neffos C5, jak i TP-Link Neffos Y5L zaspokoją potrzeby fotograficzne młodego człowieka. Model C5 ma tylny aparat o rozdzielczości 8MP wspierany przez lampę błyskową, którym wykonamy dobrej jakości zdjęcia naszych wakacyjnych przygód.

Neffos C5 / fot.prasowe

Jego przedni szerokokątny aparat do robienia selfie ma rozdzielczość 5MP i uchwyci więcej Twoich znajomych na wspólnym zdjęciu. Smartfon posiada 5 calowy wyświetlacz HD IPS o rozdzielczości 1280 x 720-pikseli, który pozwala oglądać perfekcyjny, ostry i jasny obraz, a kolory są jak żywe. Model Y5L posiada 4,5 calowy wyświetlacz, tylny aparat o rozdzielczości 5MP wspierany przez lampę błyskową, oraz przedni 2MP aparat do selfie i tryb HDR poprawiający jakość zdjęć.

Nietuzinkowy design

Prostota używania, zaawansowane funkcje, wydajność, atrakcyjna cena to są ważne cechy, ale nie można zapominać o wyglądzie. Chcemy otaczać się ładnymi urządzeniami i smartfony TP-Link Neffos właśnie takie są – minimalistyczny design w kolorach perłowym lub grafitowym będzie pasował do naszych codziennych stylizacji, czy to wakacyjnych czy biznesowych. Biały kolor jest chętnie wybierany przez młodzież, a model Y5L jest także dostępny w słonecznym, żółtym kolorze.
 
Orientacyjne ceny:

TP-Link Neffos C5 jest dostępny na rynku w cenie ok. 449 zł brutto
TP-Link Neffos Y5L jest dostępny na rynku w cenie ok. 249 zł brutto

Każdy smartfon TP-Link Neffos objęty jest 24-miesięczną gwarancją door-to-door producenta.

Źródło: Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *