News Telefony

Smartfon 360 N4 to kolejny wydajny telefon w niskiej cenie

Chińskie firmy coraz częściej umożliwiają zakup niezwykle wydajnych urządzeń w stosunkowo niskiej cenie. Coraz szerzej dostępne stają się smartfony takich firm jak Xiaomi, UMI, czy LeEco, będące coraz to większą konkurencją dla obecnych gigantów.

Startująca niespełna rok temu firma QiKU niedawno zmieniła nazwę na 360. I jak większość z nowych marek, startuje pod nową nazwą ze sprawdzonym schematem – wypuścić jak najwydajniejszy sprzęt w jak najbardziej konkurencyjnej cenie.

360 N4 (4)
fot. 360shouji

Smartfon 360 N4 wyposażony jest w dziesięciordzeniowy procesor Helio X20. Wspomagany jest przez 4 GB pamięci RAM. Dalsza część specyfikacji wygląda podobnie do wielu dostępnych już na rynku smartfonów. N4 posiada 5,5 calowy ekran Full HD, 32 GB pamięci wewnętrznej oraz gniazdo na kartę Micro SD. Zdjęcia można będzie wykonywać za pomocą 13 MP aparatu firmy Sony, oraz 5 MP aparatu przedniego. Urządzenie działa pod kontrolą Androida 6.0 z nakładką 360 OS.

Urządzenie przyciąga nie tylko parametrami, ale również ceną. Średniak od 360 kosztuje 899 juanów chińskich co daje około 550 złotych bez podatku i jest to cena jaką trzeba wydać na podstawową wersję Xiaomi Redmi Note 3, posiadającą procesor Helio X10 oraz 2GB pamięci RAM.

Źródło: Gizmochina

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *