News

Sklep Bestcena powraca z nowościami! Sprzedawca wydał oświadczenie na swojej stronie

Przerwanie biznesu z różnych powodów nie oznacza jego końca. Przykładem takich działań jest wiele firm na całym świecie. Spokój i cisza od biznesu to również dobry czas. Można przemyśleć swoje działania i wrócić w jeszcze lepszym stylu, co zapowiada nam firma Bestcena znana na całym rynku sprzedaży elektroniki. Na stronie sklepu znajdziemy oficjalnie oświadczenie mówiące o wielki powrocie do gry.

 

Upadek Bestceny z pewnością pamięta każdy klient. Wszystko zaczęło się od UOKiK-u ostrzegającego klientów przed nietypowymi praktykami sprzedażowymi, które polegały na wynajmie sprzętu, zamiast jego sprzedaży co finalnie przestało się podobać różnymi klientom. Niezadowolenie przeobraziło się w skargi do UOKiK na sklep Bestcena.pl i Dragonist.pl – mającego finalnie jednego właściciela. Wrzawa medialna przyczyniła się do finalnego rozwiązania spółek oraz obietnic zwrotu kosztów za wszystkie zakupione urządzenia. W międzyczasie, kiedy sprawa przycichła sklep Bestcena zniknął z Polski, a sprawa z miesiąca na miesiąc zaczęła przygasać. Minął niespełna rok, a w internecie znowu zaczyna być głośno o firmie Bestcena, która postanowiła zacząć od oświadczenia do swoich klientów. Okazuje się, że firma ma ochotę znowu wrócić do gry z jeszcze większą siłą i możliwościami.

Bestcena wraca do Polski odważnym krokiem

Oświadczenie zaczyna się przede wszystkim od przeprosin oraz zapewnień swoich klientów, że jakość usług będzie zupełnie inna, nowa i ulepszona. Ponadto sprzedawca zaprasza do kontaktu, aby móc podyskutować ze swoimi klientami. To coś zupełnie nowego, a zarazem ciekawego, ponieważ właśnie na tym etapie firmie Bestcena przyda się zaufanie klientów.

Oświadczenie Bestcena / fot.Bestcena.pl

W dalszej części oświadczenia czytamy, że Bestcena oferuje prostą, zrównoważoną i niedrogą elektronikę z szeroką gamą oferowanych urządzeń. Opisuje to głównych założyciel, redagując również działania swojej firmy oraz tego, na czym dokładnie zależy mu w tej zupełnie nowej odsłonie. Firma mimo „upadku na kolana” podjęła działania na zmianę swoich działań, założeń oraz pełnej transformacji. Pan Stefan Durina rozwijając swoją nową wizję informuje nas, że już wkrótce Bestcena rozpocznie ponownie uruchomienie e-platformy urozmaicając ją o zupełną nowość (ten pomysł był już w planach sprzedawcy jakiś czas temu), czyli rolę wirtualnego operatora sieci komórkowej pod marką „Bestcena Mobile”. Pod sam koniec oświadczenia jesteśmy zapraszani do rozpoczęcia „wycieczki” po stronie, która cały czas jest w budowie, ale widzimy już pewne oznaki wskazujące na możliwe działania firmy. Jest to bardzo zaskakujący ruch ze strony Bestcena.pl, ale za to bardzo odważny.

Usługi Bestcena / fot.Bestcena.pl

Bardzo fajnym działaniem uzupełniającym nową stronę jest podłączenie bloga. Oprócz sprzedaży i usług wirtualnego operatora sklep pragnie informować swoich klientów (650 tysięcy) o bieżących nowinkach w świecie elektroniki. Na ten moment nie wiemy nic więcej, powinniśmy śledzić stronę i czekać na nowe oferty od Bestcena, która z pewnością w niedługim czasie ponownie da o sobie znać.

Źródło: Bestcena

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *