News

Samsung szuka pomysłu na rozwiązanie sprawy wybuchających Note 7

Tegoroczny Samsung Galaxy Note 7 niestety nie ma szczęścia. Ilość problemów cały czas się nasila, a producent nie chcąc ryzykować ludzkiego życia postanowił wycofać wadliwe flagowe Note 7 ze sprzedaży zamieniając go nowym smartfonem z baterią od innego dostawcy.

 

Samsunga w najbliższym czasie czeka bardzo trudny okres. Ostatnie globalne zamieszanie wokół Note 7 wywołuje u wielu fanów zażenowanie. W oficjalnych oświadczeniach do klientów czytamy, że wszystkie zwroty zostaną rozliczone zgodnie z oczekiwaniem. Samsung by naprawić całą sytuację zapewnia, że ich urządzenia zostaną wymienione na te z poprawionymi akumulatorami innych dostawców.

fot.baidu.com
fot.baidu.com

Producent uspokaja i zapewnia wszystkich, że do takiej sytuacji już nie dojdzie oferując swoim klientom też inne możliwości rozwiązania tej sytuacji. Jak podaje nam portal PhoneArena w USA w ramach zwrotu Note 7 możemy otrzymać Samsunga Galaxy S7 lub S7 Edge wraz z różnicą ceny. Takie posunięcie to próba ratowania czegokolwiek w tej beznadziejnej dla Samsunga sytuacji.

Mieszkańcy Chin mogą spać spokojnie ich Note nie wybuchnie

Producent rozpoczynając globalny program wymiany sprzętów pominął Chiny. Jak się okazuje tam smartfony nie wybuchną, ponieważ ich produkcją zajmowała się inna fabryka. Warto też wspomnieć, że w Chinach miał zagościć model Note 7 z rozszerzoną pamięcią RAM do 6 GB jednak producent zrezygnował z tego pomysłu. W oświadczeniu Samsung zapewnia, że Note 7 w Chinach nie wybuchają więc nie ma powodu do obaw.

Źródło: PhoneArena

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *