Aktualizacje News

Samsung Galaxy S7 i S7 Edge otrzymają Androida 7.1.1

Producenci elektronik w ostatnim czasie dość mocno pobudziła chęć bycia pierwszym na rynku w każdej dziedzinie. Nie ważne, czy są to najnowsze technologie, czy najnowsze aktualizację. Samsung jako pierwszy udostępni najnowszą wersję Androida 7.1.1 przesyłając ją bezpośrednio do Galaxy S7 i S7 Edge.

 

Nie trzeba było długo czekać na oficjalną odpowiedź Samsunga w sprawie aktualizacji do Nougata dla flagowych smartfonów. Koreański producent będąc liderem na rynku urządzeń mobilnych postanowił, że pokaże swoją klasę zapowiadając aktualizacje do najnowszej wersji Androida Nougat 7.1.1. Koncern z pewnością będzie się wyróżniał od konkurencji, która wypuściła paczki z aktualizacją do robocika 7.0. Pierwsze beta testy, które własnie się zakończyły potwierdzają, że Samsung już lada moment udostępni oficjalną aktualizację dla swoich flagowych Galaxy S7 i S7 Edge.

fot. 7-themes.com

Pierwsza dystrybucja „zielonego ludzika” odbędzie się najprawdopodobniej na początku stycznia. Klienci będą mogli się cieszyć z najnowszej wersji, która od poprzedniej wyróżnia się tylko drobnymi szczegółami. W nowej wersji pojawiają się ciekawe emoty. Możliwość wysyłania GIF’ów w niektórych aplikacjach bezpośrednio z klawiatury, a także skróty do aplikacji, które można sobie ustawić na ekranie startowym. Jak widzicie te różnice są niezauważalne, więc użytkownicy konkurencyjnych modeli wiele nie stracą.

Źródło: xda-developers.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *