News Telefony

Samsung Galaxy S7 Edge w wersji Pearl Black wchodzi do sprzedaży

Najnowsze flagowe telefony to nie tylko specyfikacja. Samsung jest tego doskonałym przykładem. Producent już jutro zaprezentuje nam nowy kolor modelu Galaxy S7 Edge. Czy wersja Pearl Black podbije serca nowych klientów?

 

Produkty Samsunga budzą różne odczucia u klientów. Producent zdaje sobie sprawę, że przez wpadkę z Note 7 w portfolio nie pokazał się żaden nowy flagowy smartfon, dlatego producent chce to naprawić. Jakiś czas temu mieliśmy „premierę” najnowszego Samsunga Galaxy S7 Edge w kolorze Colar Blue. Do kolejnych kolorów dołącza następny Edge, który tym razem zaskoczy nie tylko nowym kolorem, ale również pojemnością pamięci flash. Samsung uważanie śledzi swoich konkurentów, w tym przypadku Apple i właśnie między innymi dlatego powstał najnowszy kolor Pearl Black.

Najnowsza wersja kolorystyczna w zasadzie nie różni się niczym od swoich poprzedników. W tym przypadku producent zastosował 128 GB pamięci wewnętrznej oraz lśniącą czerń. Oficjalna sprzedaż tego smartfona rozpocznie się 9 grudnia i najprawdopodobniej obejmie tylko rynek azjatycki (chociaż nie mamy tutaj dokładnych danych). Nie pozostaje nam nic innego jak tylko mieć nadzieję, że telefon pojawi się w Polsce, gdzie może znaleźć uznanie wśród fanów Samsunga.

Źródło: Androidheadlines

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *