fot.technologiczna.pl
News Telefony

Samsung Galaxy Note 6/7 na pewno z ekranem krawędziowym

O nowym biznesowym flagowcu Samsunga z rodziny Note mówi się już od dawna. Wygląda na to, że już niedługo zobaczymy Samsunga Galaxy Note 6/7 z ekranem krawędziowym. Informacja ta pochodzi z filmiku promocyjnego najnowszego flagowca.

Napięcie i atmosfera przed premierą Samsunga Galaxy Note 6 ciągle rośnie. Nie tak dawno informowaliśmy Was o prawdopodobnej zmianie numeracji tego modelu, a dziś już wiemy, że telefon zostanie również zaprezentowany w wersji Edge. W sieci pojawił się urywek z filmu prezentującego Note 6 albo 7. Ten kadr z filmu podkreśla, że Note będzie posiadać zakrzywioną boczną krawędź. To co wiemy na to chwilę wynika z podpisu na zdjęciu. Ekran na pewno będzie współpracował z rysikiem. Nie jest to zaskoczenie, bo już poprzedni Note Edge również posiadał taką możliwość.

fot.phonearena.com
fot.phonearena.com

Obserwując Samsunga sądzę, że będzie to coś nadzwyczajnego i zaskoczy wszystkich klientów. Termin premiery ze wstępnych przecieków jest zapowiedziany na sierpień, wtedy też dowiemy się całej prawdy o nowy biznesowym flagowcu Samsunga. Mnie osobiście dręczy bardzo ważne pytanie. Czy telefon zostanie tym razem wypuszczony do Europy, czy jednak podzieli los swojego poprzednika Note 5? Nam pozostaje jedynie wyczekiwać na dzień sierpniowej premiery.

Źródło: phonearena

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *