News

Samsung Brand Store w Ch Arkadia chwilowo nieczynny

Samsung zdaje sobie sprawę jak ważne są dla klientów lokalne punkty sprzedażowe, centra multimedialne oraz serwisy. Dlatego kolejne nowe punkty są otwierane, a inne zmieniają się dla swoich klientów. Właśnie tak jak to ma miejsce w CH Arkadia, gdzie w Brand Store Samsung trwa właśnie remont.

 
Jeśli wybieracie się do CH Arkadia, aby odwiedzić Samsung Brand Store, to mamy dla Was złą wiadomość. Punkt niestety jest chwilowo nieczynny. Nie można dokonać żadnych zakupów produktów Samsunga ani też skorzystać z wsparcia serwisowego, które jest oferowane na miejscu. Na szczęście jest też i dobra wiadomość. Producent nie zamknął swojego punktu na stałe, a jedynie wprowadza nowe zmiany dla swoich klientów remontując Brand Store.

Zakupy produktów Samsunga można dokonać u innych dystrybutorów elektroniki dostępnych w całym centrum handlowym. Warto też przypomnieć, że producent w Warszawie ma jeszcze drugi salon mieszczący się w centrum handlowym Atrium przy ulicy Głębockiej. Więc jeśli komuś z Was bardzo zależy na odwiedzinach oficjalnego punktu Samsunga, to zapraszamy na Targówek.

Źródło: Opracowanie własne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *