News Telefony

Rusza przedsprzedaż LG G6

Za LG G6 przyjdzie nam zapłacić aż 3299 złotych. W przedsprzedaży producent dodaje prezenty. Oprócz gier, które znajdą się w standardzie, producent doda bezprzewodowe słuchawki i voucher na jednorazową naprawę wyświetlacza.

 

Opinie na temat najnowszego flagowca od LG napawają optymizmem. Niestety przyjdzie nam za niego sporo zapłacić. Niewątpliwie podatek od nowości jest ogromny. Producent postanowił jednak dodać prezenty o wartości 1000 zł dla tych użytkowników, którzy zakupią urządzenie w przedsprzedaży.

Do telefonu dołączone zostaną słuchawki LG Tone Infinim oraz wspomniany wyżej voucher. Kierując się ceną słuchawek, które wynoszą około 450-500 zł, koszt wymiany wyświetlacza w serwisie LG został więc wyceniony na 500 zł.

LG G6 wyposażony został w ekran o przekątnej 5,7 cala i rozdzielczości 2880×1440 px. Za wydajność odpowiada Snapdragon 821 z grafiką Andreno 530 i 4 GB pamięci RAM. Dla użytkownika przeznaczono 32 GB pamięci z możliwością rozszerzenia za pomocą karty microSD aż do 2 TB. Zdjęcia zrobimy za pomocą aparatu z dwiema matrycami 13 Mpix. Nie zabrakło również wodoszczelności.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *