News Telefony

Rusza Mobilny Serwis Huawei dostępny na terenie Warszawy

Już nie możemy powiedzieć, że serwis telefonów komórkowych producenta ma jedno oblicze. Huawei wprowadza nową usługę serwisową, która zmienia jakość obsługi urządzeń w serwisie. Po raz pierwszy to nie my wysyłamy telefon do serwisu, producent przyjeżdża do klienta, aby naprawić naszego smartfona.

 

Zadowolenie klienta i szybkość w obsłudze to ważne kwestie, które mogą zaważyć na zwiększeniu sprzedaży danych produktów. Firma Huawei postanawia pokazać, że można jeszcze bardziej podnieść zadowolenie klienta poprzez nową usługę serwisową. Na ulice Warszawy wyjechał właśnie Service Truck, w skrócie „serwisowa ciężarówka”, która dojedzie do każdego miejsca w Warszawie i przeprowadzi na miejscu dość proste naprawy urządzeń Huawei. Mobilny serwis producenta posiada wszystkie narzędzia potrzebne do zrealizowania prostych napraw. Będzie można np. zlecić wymianę ekranu, akumulatora lub obudowy, zaktualizować oprogramowanie, czy zarchiwizować dane. Dodatkowo, na pokładzie Service Trucka będzie możliwość zakupienia akcesoriów Huawei.

Jak deklaruje producent, Service Truck powinien wyrobić się w godzinę czasu z naprawą naszego urządzenia. W przypadku kiedy będzie wymagana bardziej skomplikowana „operacja” urządzenie zostanie zabrane do serwisu centralnego. Niestety nie wszystko wygląda tak pięknie – koszt zamówienia Service Trucka to 99 złotych brutto. W przypadku napraw w ramach gwarancji klient nie będzie ponosił żadnych dodatkowych kosztów. Do ceny napraw pogwarancyjnych doliczany będzie koszt części i naprawy. Mobilny Serwis można zamówić w dni robocze od 10:00 do 15:30 dzwoniąc na bezpłatną infolinię Huawei 800 811 110, która udzieli nam również dokładnych informacji na temat tej nowej usługi. Dodatkowo warto również przypomnieć, że producent ma w Warszawie również swój naziemny punkt, który obsłuży każdego klienta z urządzeniem marki Huawei.

Źródło: Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *