Gry News

Rekordowy transfer w CS:GO?

O tym ile kosztują piłkarze każdy chyba wie, widzieliśmy ile są w stanie zapłacić największe kluby. Czy ktoś z Was kiedyś pomyślał ile kosztują transfery największych gwiazd w CS:GO?

 

W dniu dzisiejszym doszło do najdroższej zmiany drużyny w historii Counter-Strike’a. Mowa o zawodniku Niemieckiej organizacji Mousesports – Nikola „NiKo” Kovač, który przeszedł do FaZe Clan opuszczając tym samym Philip „aizy” Aistrup, wzmacniając szeregi North. Niko był zawodnikiem Myszek od marca 2015 roku, jednak po wczorajszych zmianach został zawodnikiem kolejnej międzynarodowej drużyny. To co najciekawsze w tym wszystkim, to wartość kontraktu, za który FaZe kupiło utalentowanego gracza. Jak informuje Hltv.org kwota może wynosić nawet 1 milion dolarów!

Jest to zdecydowanie najciekawszy transfer w tym roku i najdroższy w historii, gdyż poprzedni rekord należał do Adil ’ScreaM’ Benrlitom i wynosił 200 tysięcy! Czy transfer Bośniaka się opłaci? Myślę, że dla drużyny Faze jak i dla samego gracza tak, ponieważ Mouse nigdy nie było zbyt mocną drużyną, która nie pozwalał się rozwijać Niko.

Źródło: Hltv.org

Autor: Kuba Jędryka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *