News Telefony

Przycisk Home nie wypali wyświetlacza w Galaxy S8

Obawy dotyczące Samsung Galaxy S8 w sieci, dość szybko są obalane. Producent dokładnie omawia i rozwiązuje wszystkie zagwozdki, które dotyczą najnowszego flagowca. Właśnie tak jest w przypadku wirtualnego przycisku Home.

 

Po premierze Samsunga Galaxy S8 wielu klientów cały czas zastanawia się nad nową konstrukcją urządzenia Koreańczyków. W tym miejscu warto przypomnieć, że nowy smartfon nie posiada fizycznego przycisku Home, który kompletnie zmienia linię nowych smartfonów. Czy nowy wirtualny przycisk może mieć jakikolwiek negatywny wpływ na wyświetlacz? Otóż z całą pewnością nie. Skąd to wiemy? Firma Samsung zapewnia, że nowy przycisk nie będzie wypalał LCD. Zadbać o to ma specjalny system, który powoduje, że przycisk przemieszcza się o różne piksele, co zapewnia bezpieczeństwo matrycy.

Różnego rodzaju znaki wyświetlane na wyświetlaczu potrafią się wypalić na stałe na ekranie. Jest to przypadłość różnych wyświetlaczy i może „dopaść” każdego. Informacje o nowej technologii przemieszczającego się przycisku, Samsung podał bezpośrednio na swoim Twitterze. Ta nowoczesna technologia znana jest nie tylko w telefonach, ale również i w telewizorach, którym zdarzają się martwe piksele i różne przygody z ekranem.

Źródło: Galaxyclub

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *