Porady okołotechnologiczne

Przewodnik po zakłady na żywo

Dawno, dawno temu, w niezbyt odległej przeszłości, jedyną opcją obstawiania przez gracza było postawienie zakładu i obserwowanie gry do końca, aby sprawdzić, czy zakład wygrał, czy przegrał.

Tamte czasy, podobnie jak maszyny do pisania, kasety magnetofonowe i filmy kinowe, są teraz całkowicie przestarzałe. Dziś można obstawiać zakłady na żywo u dowolnego bukmachera, a najlepszym z nich jest oczywiście Campobet: https://campobet.com/pl/sport/live.

Świat zakładów sportowych nie tylko się rozwija, ale także ewoluuje. Jedną z najszybciej rozwijających się funkcji jest możliwość obstawiania zakładów w locie, na żywo, podczas oglądania meczu. Nazywa się to zakładami na żywo.

W tym artykule dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o zakładach na żywo, w tym o tym, jak to działa, jak obliczane są kursy i linie oraz jak różnią się w zależności od dyscypliny sportowej.

Co to są zakłady na żywo?

Zakład na żywo to zakład postawiony w dowolnym momencie po rozpoczęciu gry i przed jej zakończeniem. Jak sugeruje tytuł, Twój zakład jest realizowany, gdy gra jest na żywo.

Możesz postawić wiele takich samych zakładów, do których przywykłeś w zwykłych zakładach sportowych, takich jak:

  • Powyżej/poniżej;
  • Rozpiętość punktowa;
  • Linia pieniędzy.

Pamiętaj, że linie i szanse będą się stale zmieniać w zależności od tego, co dzieje się w grze.

Istnieją również specjalne zakłady z ofertą, które są możliwe tylko dzięki zakładom na żywo. Jednym z tych zakładów jest zakład na to, który gracz strzeli kolejnego gola.

Kiedy zdarzy się następny gol, zakład jest rozstrzygany i otwiera się nowy rynek, aby postawić na następnego gracza, który strzeli gola.

Ponieważ jest to skomplikowany system, który do prawidłowego działania w dużej mierze opiera się na technologii, nie wszystkie kasyna online i bukmacherzy oferują zakłady na żywo.

Na razie, ponieważ zakłady na żywo zależą w dużej mierze od ludzkich decyzji, panuje ogólna zgoda, że zakłady na żywo są bardziej opłacalne po prostu dlatego, że bukmacherzy mają mniej czasu na naukę i są bardziej skłonni do popełniania subtelnych błędów.

Dlaczego jest mniej zakładów na żywo niż zwykłych zakładów?

Bukmacherzy oferują pewne rynki zakładów na żywo, ale nie tak wiele, jak jest dostępnych przed meczem.

Powodem, dla którego lista zakładów na żywo jest mniejsza, jest kilka czynników, głównie czas i siła robocza, której to wszystko wymaga.

Na całym świecie dzieje się po prostu zbyt wiele gier i po prostu za mało czasu lub pracowników, aby zaoferować pełny zakres dokładnych linii do obstawiania w grze, ponieważ dynamika każdej gry zmienia się tak szybko.

Każdy sport jest inny, a każde wydarzenie ma mnóstwo stale zmieniających się zmiennych występujących jednocześnie w szerokim zakresie działań.

Wraz z rozwojem technologii, aby zapewnić bukmacherom narzędzia, których potrzebują, aby móc oferować zakłady na żywo, oczekuj, że coraz więcej witryn poszerzy zakres możliwości obstawiania zakładów na żywo.

Jeśli spojrzymy na całe spektrum działających obecnie bukmacherów online, sposób, w jaki strona obsługuje zakłady na żywo, jest ogromnym wyróżnikiem.

Niektóre witryny przejęły dużą przewagę, podczas gdy inne pozostają w tyle i są zmuszone wynagrodzić swoim klientom takie rzeczy, jak dodatkowe słodkie oferty bonusowe i lepsze kursy bukmacherskie.

Jak obliczane są kursy na zakłady na żywo?

Kiedy bukmacherzy mają za zadanie stworzyć nowe linie w trakcie trwania wydarzenia, nazywa się to kursami na żywo, a ludzie, którzy to robią, są czasami nazywani „kompilatorami kursów” lub „traderami”.

Ponieważ akcja w grze obejmuje wiele różnych wydarzeń, które dzieją się bardzo szybko, obliczanie szans na bieżąco jest naprawdę trudne.

Krótko mówiąc, kompilatorzy kursów zakładów muszą być świadomi szans na nowy przyszły wynik każdego meczu (i jego różnych innych wyników w grze, takich jak rekwizyty, sumy itp.)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *