News

Przechwytywanie sms – po co i w jaki sposób?

Do przechwytywania krótkich wiadomości tekstowych nie trzeba być zaawansowanym hakerem, rodem z filmów sensacyjnych. Wystarczy ci skuteczne oprogramowanie i podstawowe umiejętności obsługi nowoczesnych sprzętów. Sprawdź, po co przechwytuje się czyjeś smsy i w jaki sposób to zrobić?

Przechwytywanie sms jest popularną formą szpiegostwa, bo nie wymaga zaawansowanych urządzeń, tylko oprogramowania. Jeżeli chcesz czytać krótkie wiadomości drugiej osoby, zapoznaj się z poniższymi poradami.

Po co przechwytywać smsy?

Motywacja do wyłapywania i czytania cudzych wiadomości może być różna. Najczęściej powodem takiego działania jest podejrzenie zdrady. Oszukiwany małżonek lub małżonka szybko potwierdzi swoje domniemania i może mieć ewentualne dowody w sądzie, w trakcie rozprawy rozwodowej. Badania potwierdzają, że smsy to bardzo częsty sposób kontaktu kochanków.

To jednak nie wszystko. Smsy mogą przydać się w kontrolowaniu dziecka. Oczywiście, niewskazane jest czytanie każdej wiadomości nastolatka, ale w przypadkach zagrożenia zdrowia dziecka (dręczenie przez rówieśników lub inne problemy w szkole, a niekiedy nawet przestępstwo) pomogą ci w szybkiej i skutecznej interwencji.

Przechwytywanie sms pomoże ci również w czasie prowadzenia firmy. Będziesz mógł udowodnić pracownikowi lub współpracownikowi oszustwo lub kradzież. Sprawdzisz również, czy telefon firmowy pracownika służy wyłącznie do zadań związanych z twoją działalnością.

SpyPhone – łatwe przechwytywanie sms

Co potrzebujesz do przechwytywania wiadomości tekstowych? Skutecznego oprogramowania, zainstalowanego na kontrolowanym smartfonie. Na rynku jest wiele aplikacji, które służą do czytania smsów. Nie wszystkie są jednak skuteczne. Bardzo dobrym rozwiązaniem, który wyłapie tekstowe wiadomości, będzie SpyPhone.

Czym jest ten program? To zaawansowana aplikacja, która pozwala na pełne monitorowanie kontrolowanego telefonu. Dostępna jest zarówno w wersji na najnowsze i starsze wersje Androida, ale również system IOS. Platforma pozwala nie tylko na przechwytywanie sms, ale także podsłuchiwanie i nagrywanie rozmów telefonicznych, monitorowanie komunikatów, nagrywanie obrazu kamerą wbudowaną w telefon i zdalną kontrolę nad sprzętem.

Telefon z zainstalowanym oprogramowaniem SpyPhone nie zdradza objawów „zainfekowania” i jest w pełni sprawny. To zaleta, chroniąca cię przed dekonspiracją.

Jak zainstalować i obsługiwać SpyPhone?

Instalacja oprogramowania wymaga zaawansowanych umiejętności i konieczne jest dostarczenie kontrolowanego telefonu do specjalistów z Alfatronika. Cały proces zajmuje maksymalnie kilka godzin, a przez ten czas eksperci sprawdzą również jego działanie. Warto już teraz umówić się na konkretny termin!

Co jest jednak wymagane do działania SpyPhone? Przede wszystkim działanie Internetu w telefonie. Może to być zarówno połączenie przez sieć komórkową, jak i wifi. Jeżeli telefon zostanie zrestartowany z wymuszeniem wyłączenia aplikacji, to musisz uruchomić ją ponownie poprzez ikonę.

Jak natomiast obsługiwać program? Wszystkie informacje otrzymasz na specjalną platformę, do której dostęp otrzymasz po instalacji oprogramowania. Będziesz mógł ją sprawdzać również przez swój smartfon. Platforma pozwoli ci zobaczyć co dzieje się w sprawdzanym telefonie zarówno w czasie rzeczywistym, jak i po dłuższej przerwie.

Na koniec pamiętaj o kwestiach prawnych. Przed zamontowaniem podsłuchu w celu uzyskania np. dowodu zdrady warto skonsultować się ze swoim prawnikiem. Ten podpowie czy podsłuch montowany w telefonie żony lub męża pomoże w sprawie rozwodowej. Pamiętaj jednocześnie, że podsłuch jest legalny, jeżeli o możliwym fakcie jego wystąpienia poinformujesz np. pracowników. Kontrolować rozmowy i smsy możesz też jeżeli ma on zapobiec określonemu przestępstwu. Inne uprawniania mają natomiast detektywi i policja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *