AGD News

Promocja maszynek do mielenia Zelmer

Mielenie, szatkowanie, krojenie i wyciskanie to tylko kilka możliwości maszynek do mielenia Zelmer, które dostępne są w promocji zwrotu kwoty VAT. Akcja potrwa do 30 listopada 2017 r.

Marka Zelmer prezentuje promocję maszynek do mielenia. Za zakup jednego z 16 modeli otrzymać można zwrot kwoty równej wartości VAT. By otrzymać premię należy zarejestrować zakup na stronie marki Zelmer lub przesłać formularz zgłoszeniowy listem poleconym. Akcja potrwa do końca listopada br. Regulamin, szczegóły i pełna lista modeli znajdują się na stronie www.zelmer.pl

fot.informacja prasowa

Choć maszynka kojarzy się z serem mielonym do domowego sernika czy tradycyjnymi kotletami mielonymi przygotowywanymi przez nasze mamy i babcie, współczesne urządzenia mają znacznie więcej do zaoferowania. Z maszynką Zelmer nie tylko zmielisz wszystkie potrzebne produkty, ale dzięki praktycznym przystawkom, wyciśniesz sok z cytrusów, owoców i warzyw, poszatkujesz surowe albo pokroisz gotowane warzywa w kostkę i przygotujesz doskonałą sałatkę. Pyszne espresso na koniec? Żaden problem, bo kawę zmielisz w młynku żarnowym.

fot.informacja prasowa

Maszynki Zelmer wyposażone są w tzw. sprzęgło bezpieczeństwa. Element ten chroni silnik przed zniszczeniem w przypadku zbyt dużego obciążenia, a w razie konieczności, jego wymiana jest niezwykle prosta. Sita i dwustronne noże wyprodukowano ze stali szlachetnej, co wydłuża żywotność i ułatwia utrzymacie ich w czystości. Dodatkowo, każdą z maszynek można w dowolnym momencie rozbudować o kolejne akcesoria, niezależnie od posiadanego modelu.

fot.informacja prasowa

Wszystkie modele objęte promocją:

ZMM3851W, ZMM3853W, ZMM3854W, ZMM4045W, ZMM4048W, ZMM4050W, ZMM4080W, ZMM4098W, ZMM4198X, ZMM4248W, ZMM4288W, ZMM5548W, ZMM5580W, ZMM5588W, ZMM5598W, ZMM5688X.

Źródło: informacje prasowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *