News Telefony

Premiera Xiaomi Mi 12 już w grudniu

Grudzień zapowiada się miesiącem wielu premier. Niektórzy producenci spieszą się z pokazaniem swoich urządzeń na rynku jeszcze w tym roku. Jedną z ciekawszych premier w grudniu będzie prezentacja Xiaomi Mi 12. Czy warto czekać na taki telefon?

Chiński producent szaleje na rynku, co i rusz widzimy nowe smartfony, nowe urządzenia. Czas na prezentację kolejnego urządzenia, tym razem flagowca Xiaomi Mi 12, którego premiera (jeszcze niepotwierdzona przez producenta) zapowiada się na 16 grudnia 2021 roku. Co ciekawe urządzenie zostanie zaprezentowane mniej więcej w tym samym czasie, co poprzedni Mi 11.

Co wiemy o modelu Xiaomi Mi 12?

Informacje są bardzo cząstkowe, bo dotyczą głównie procesora. Według doniesień wiemy, że na pokładzie Mi 12 znajdziemy Qualcomm Snapdragon 8 Gen1. Obecnie żaden ze smartfonów nie posiada takiego chipseta na rynku, więc będzie to spore zaskoczenie. Nie jest powiedziane, że w międzyczasie inny producent nie zastosuje taki procesor, nie mniej jednak pozostaje nam wyczekiwać na pewne potwierdzenie tej informacji w sposób oficjalny.

Xiaomi Mi 11 5G / fot.mi-home.pl

Z przecieków wynika, że Xiaomi użyje wyświetlacza AMOLED z okrągłym otworem oczywiście na aparat do selfie. Dodatkowo urządzenie otrzyma aparat o rozdzielczości 50 Mpix na tylnym panelu. Xiaomi w ostatnim czasie ma coraz większą chrapkę na rozwój. Przykładem tego jest ładowanie w ekspresowym tempie swoich urządzeń. Umożliwia to system HyperCharge zastosowany w telefonie Xiaomi 11T Pro, gdzie urządzenie do pełna ładuje się w 17 minut o mocy 120 W.

 

Zapowiada się, że Mi 12 będzie również szybko się ładował, ponieważ z przecieków wynika, że na pokładzie znajdzie akumulator wyposażony w możliwości szybkiego ładownia mocą 100 W. Xiaomi z pewnością zastosuje kilka swoich stałych rozwiązań, które nie muszą być dla nas zaskoczeniem. Więcej informacji dotyczących urządzenia będziemy poznawać bliżej premiery (miejmy taką nadzieję).

Źródło: Mydrivers

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *