News Telefony

Prawdopodobna data premiery LG G7

LG  G7 jest zapowiadany jako smartfon, który ma być zupełnie inny od poprzednich projektów producenta. Opóźnienie premiery było celowym działaniem, aby firma mogła dopracować najważniejsze elementy swojego smartfona, chcą dojść niemal do perfekcji. Do Internetu wyciekły informacje, które wskazują przybliżoną datę oraz możliwą cenę smartfona od koreańskiego producenta.
 
Jeżeli informacje okażą się prawdziwe to premiery LG G7 będziemy mogli spodziewać się już w maju tego roku. Nie znamy niestety dokładnej daty co do dnia. Producent nie będzie odchodzić od projektu flagowca, który pojawił się na targach MWC. Nowy LG ma posiadać wycięcie w górnej części ekranu.
 
Ze względu na specyfikację LG G7 możemy spodziewać się procesora Qualcomm Snapdragon 845, 6 GB pamięci RAM oraz 64 i 128 GB pamięci wewnętrznej. Na tylnej obudowie znajdziemy podwójny aparat z sensorami o rozdzielczości 16 megapikseli. Bateria o pojemności 3000 mAh ma wpłynąć na długie działanie tylko na jednym ładowaniu. Bateria nie robi szału, jednak istnieje możliwość, że koreański producent postara się o implementację większego ogniwa.
 

 
Pod względem ceny, LG G7 ma zostać wyceniony od około 850 do 950 dolarów w zależności od wariantu. Daje to mniej – więcej od 2900 do 3250 złotych.
 
Cena w Polsce oczywiście może ulec zmianie, jednak jeśli będzie wahać się między 2999 i 3399 złotych może okazać się najbardziej pożądanym smartfonem na rynku.
 
Źródło : phonearena.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *