News

Poznaliśmy wygląd modelu Samsung Galaxy S22 Ultra

Plotki o najnowszych Samsungach nie ustają. Okazuje się, że nie tylko informacje krążą po internecie. Od dłuższego czasu mamy możliwość zdjęcia z przecieków różnych Swap modeli Samsung Galaxy S22 Ultra. Jednak dopiero dziś widzimy najbardziej prawdopodobne zdjęcia obrazujące testową wersję Swap modelu Samsung Galaxy S22 Ultra. Na zdjęciu widzimy jednostkę z wystającym rysikiem.

 

Smartfon, który dostępny jest na załączonych zdjęciach zdradza wiele. Przede wszystkim skończyła się polemika co do ułożenia tylnych aparatów fotograficznych. Zamiast „wyspy” widzimy lekko wystające obiektywy przypominające ułożenie dla konkurencyjnego modelu LG Velvet. Ciężko powiedzieć czy właśnie ten model był inspiracją dla Koreańczyków. W mojej ocenie Samsung Galaxy S22 Ultra przypomina następcę modelu z rodziny Galaxy Note, co może wskazywać na zakończenie serii urządzeń, które w zasadzie przestają mieć sens. Dlaczego tak uważam?

Samsung Galaxy S22 Ultra ma na pokładzie rysik

Najnowszy flagowiec otrzymuje bardzo wyraźne akcesorium. Mowa oczywiście o rysiku, który dotychczas nie był dostępny w żadnym innym modelu z rodziny Galaxy S. Ten ruch koreańskiego producenta może być krokiem do usunięcia z rynku wersji Galaxy Note, ponieważ nie będzie ona zbytnio nikomu potrzebna. Z informacji przeciekowych dowiadujemy się również, że Samsung w ostatnich premierach modeli Note nie był zadowolony z końcowego wyniku sprzedażowego tejże rodziny smartfonów.

Są to oczywiście spekulacje, ale wyraźni widzimy również, że Samsung nie dąży do bycia spamerem technologicznym. Nie produkuje tak często i tak szybko nowych smartfonów, jak czynił to kiedyś. Ponadto zaprezentowany model Galaxy S22 Ultra może wskazywać następcę serii Note. Przy dodaniu rysika do flagowych „esek” sprzedaż smartfona Galaxy Note kompletnie nie będzie miała sensu, a wręcz może przyczynić się do kolejnego zmniejszenia sprzedaży.

Prawdopodobna specyfikacja fotograficzna urządzenia Samsung Galaxy S22 Ultra

Oczywiście musimy pamiętać, że to tylko przypuszczenia, ponieważ po zdjęciach ciężko dojść dokładnie całej specyfikacji. Informacje pochodzą głównie z przecieków. Dotyczy ona głównie obiektywów, ponieważ nie mamy jeszcze wszystkich informacji na temat całego urządzenia.

– główna matryca ma rozdzielczość 108 MP.

– szeroki kąt ma rozdzielczość 12 MP.

– pojawią się również nowe teleobiektywy. Podstawowy oferuje 3-krotne zbliżenie i ma 10 MP. Peryskop o tej samej rozdzielczości zaoferuje 10-krotny zoom, co daje nam całkiem przyzwoite urządzenie w segmencie fotograficznym.

Samsung Galaxy S22 Ultra / fot. FRONTPAGETCH

Urządzenie z pewnością będzie bardzo dobrze wyposażone i na pewno nie będzie tanie. Musimy o tym pamiętać, że obecnie smartfony nie są tanie, a do premiery Samsungów z rodziny Galaxy S22 zostało jeszcze trochę czasu. Będziemy na bieżąco obserwować wszelkie informacje dotyczące najnowszych Samsungów. Co ciekawe spójrzmy, że na załączonych zdjęciach widzimy wyraźnie, że nie można udostępniać zdjęć do sieci wersji testowych (Swap). Nie wiedząc czemu tutaj doszło do przecieku, który z pewnością Samsung będzie sprawdzał…albo i nie.

Źródło: FRONTPAGETCH

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *