Aplikacje

Power Button Flashlight

Jak często zdarzyło Wam się pilnie potrzebować latarki? Ile czasu zajmuje Wam wtedy odblokowanie telefonu odszukanie widgetu lub aplikacji? Niestety telefony nie posiadają dedykowanych przycinków które umożliwiałyby przypisanie dodatkowych funkcji. Ostatnio trafiłam na aplikację która w takich przypadkach powinna pomóc 🙂 Na warsztat bierzemy Power Button Flashlight.

Screenshot_20160304-165920Screenshot_20160304-170030

Podstawowym warunkiem korzystania z tej aplikacji jest posiadanie telefonu z diodą LED.
Zgodnie z instrukcją producenta aby szybko włączyć latarkę musimy jedynie trzykrotnie wcisnąć przycisk power ( zakładając, że mamy wyłączony wyświetlacz). Przykładowo testowałam tą funkcję na różne sposoby na moim HTC One M9 ale niestety za nic nie reaguje na wspomniane wyżej „3”. Czy działa w ogóle? Na szczęście reaguje na czterokrotnie przyciśnięty power.
Aplikacja posiada proste ustawienia które możemy do siebie dostosować.

Screenshot_20160304-170821
Jeśli chodzi o używanie jej w praktyce, na pewno możliwość szybkiego uruchomienia latarki to jej wielki plus. Niestety aplikacja posiada też wielki minus, który spowodował że wylądowała w grupie aplikacji odinstalowanych. Ilość wyskakujących reklam. Przy dłuższym testowaniu aplikacji potrafiły pojawić się 4 reklamy na cały ekran do zamknięcia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *