News

Polycom Studio – poznaj możliwości

Inteligentne rozwiązania wideokonferencyjne bardzo usprawniają i poprawiają jakość pracy w zespołach. Polycom Studio został zaprojektowany z myślą o użytkowaniu w tzw. „huddle roomach” i sprawdza się tam doskonale. Przekonaj się, jakie korzyści płyną z zastosowania tego urządzenia.

Nowoczesny sprzęt dla nowoczesnego biura

Wspomniane wcześniej „huddle roomy” to niewielkie pokoje konferencyjne, służące do przeprowadzania spotkań, omawiania projektów i wszelkiego rodzaju kreatywnej pracy w zespołach. Są one obecne w coraz większej liczbie nowoczesnych biur, ponieważ przedsiębiorcy zaczynają dostrzegać korzyści płynące z tego rodzaju pracy. Aby jednak współpraca pomiędzy członkami poszczególnych grup była efektywna, a warunki w salach optymalne, należy zadbać o odpowiednie wyposażenie ich. Wszystkich, którzy potrzebują nowoczesnego sprzętu wysokiej jakości, gwarantującego najwyższe parametry obrazu i dźwięku zainteresuje Polycom Studio.

Polycom Studio – inteligentna kamera

Marka Poly (wcześniej Polycom) przyzwyczaiła swoich klientów do najwyższego poziomu świadczonych usług. Produkowane przez nią sprzęty do wideokonferencji cieszą się popularnością i uznaniem w wielu kręgach. Tym razem marka postawiła na rozwiązanie idealne dla nieco mniejszych firm.

Polycom Studio to wielofunkcyjne urządzenie do wideokonferencji, wyposażone w inteligentną, szerokokątną kamerę o jakości obrazu 4K. Wykrywa ona twarze uczestników konferencji i samodzielnie dobiera kard w sposób zapewniający, że wszystkie zgromadzone w pokoju osoby są widoczne. Ponadto automatycznie kadruje obraz osoby, która zabrała głos, aby uczestnicy spotkania znajdujący się na drugim końcu sali bez problemu mogli ją zobaczyć i skupić się na jej wypowiedzi. Urządzenie zostało wyposażone w zoom 5x.

Wysokiej klasy dźwięk

Polycom Studio to nie tylko doskonała jakość obrazu, ale również zbieranego  z odległości  3,5 m. dźwięku Jeśli wystąpi potrzeba zwiększenia zasięgu, możliwe jest dokupienie dodatkowych mikrofonów. Dzięki temu sprzęt sprawdzi się również w pomieszczeniach o większej powierzchni. Urządzenie posiada opcję automatycznego wyciszania szumów i oczyszczania dźwięku.

Artykuł powstał przy współpracy: VisionCube S.A. – dostawca rozwiązań Polycom

Funkcjonalność i łatwa obsługa

Polycom Studio to bardzo intuicyjne i uniwersalne urządzenie. Współpracuje ze wszystkimi popularnymi platformami do prowadzenia telekonferencji, takimi jak: Microsoft Teams, Cisco Webex, GoToMeeting czy Skype for Business. Do połączenia ze sprzętem wystarczy jeden kabel USB. Możliwe jest również zdalne sterowanie. Dodatkowo urządzenie działa w trybie plug-and-play, dzięki czemu jest gotowe do użytku zaraz po podłączeniu.

Polycom Studio to nowoczesne rozwiązanie, świetnie sprawdzające się niewielkich salach konferencyjnych. Usprawnia wiele działań firmy, bez konieczności gromadzenia wszystkich pracowników w jednym miejscu, a dodatkowo gwarantuje najwyższą jakość dźwięku i obrazu oraz szybkie, bezawaryjne działanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *