Gry News

Pokemon Go się rozwija. Nowe stworki jeszcze w tym tygodniu

Popularność różnych gier w dzisiejszych czasach stale ulega zmianie. Jedne idą w górę, a drugie spadają. Gra Pokemon Go ma pomysł jak urozmaicić swoje wnętrze, aby cały czas być na górze. Jeszcze w tym tygodniu poznamy nowe Pokemony oraz dodatki.

 

Gra Pokemon Go nie daje o sobie zapomnieć. Producent, firma Niantic postanowiła urozmaicić swoją dochodową grę o zupełnie nowe magiczne stworki. Będą to znane Pokemon z rodziny Silver oraz Pokemon Gold, z regionu Johto. Już niedługo poznamy 80 różnych zwierzaków, w tym Chikorita, Cyndaquil oraz Totodile. Aktualizacja o nowe zwierzątka planowana jest jeszcze na ten tydzień.

Oprócz nowych Pokemonów zobaczymy również udoskonalone sposoby na łapanie stworków. Dodatkowo aktualizacja wprowadzi wiele poprawek oraz różnych udogodnień, na które narzekali internauci. Podczas samego łapania nie będziemy musieli już „skakać” z okna na okno, otrzymamy specjalne koło, które na jednej planszy umożliwi nam wybieranie poke balla. Producent ma w zanadrzu jeszcze wiele nowości, które w niedługim czasie trafią na nasze telefony z grą Pokemon Go. Nowe ewolucje oraz owoce do karmienia stworków z pewnością uatrakcyjnią całą grę.

Źródło: Niantic

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *