News Serwis

Pogwarancyjny serwis Xiaomi naprawi także pocophone’y

Marka Xiaomi z dnia na dzień pnie się w górę. Nowości i zaskakujące smartfony cały czas pojawiają się na rynku. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę, że w tle chińskich smartfonów są także urządzenia Pocophone, które również może naprawić serwis Xiaomi.

Co prawda nie są to tak popularne urządzenia, jak reszta rynkowych telefonów na rynku, ale Pocophone’y także znalazły swoich klientów, którzy chętnie korzystają z tych smartfonów. Niestety wraz z codziennym użytkiem zdarzają się również niespodziewane uszkodzenia możliwe do naprawy w serwisie telefonów Xiaomi. Niestety przez znaczącą popularność modeli Redmi, Mi oraz innych modeli marka Pocophone powolutku zostaje „wygaszana”. Nie oznacza to, że klienci zostają bez wsparcia serwisowego.

Serwis Xiaomi dla telefonów Pocophone gotowy do działania

Większość smartfonów nie tylko wygląda identycznie. Bardzo często pewne modele są kopiami innych smartfonów, co znacząco ułatwia masową produkcję. Dzięki temu każdy serwis Xiaomi nie musi się obawiać naprawy telefonów Pocophone’ów. W urządzeniach bez większych problemów można wymienić wyświetlacz lub szybkę. Proces demontażu w takich urządzeniach nie różni się zbytnio od innych smartfonów. Oczywiście będzie tego coraz to mniej, nie mniej jednak serwis telefonów Xiaomi musi być gotowy, że przyjdzie klient, którzy chciałby wymienić szybkę, ponieważ jest to tańszy rodzaj usługi niż wymiana całego modułu wyświetlacza.

POCO F3 5G / fot.mi-home.pl

Powinniśmy również zauważyć, że marka nie wypuściła na rynek znaczącej ilości telefonów. Główne różnice między niektórymi modelami to w zasadzie ilość pamięci. A w tego typu przypadków niektóre części mogą być również identyczne. Może to oczywiście dotyczyć wymiennych szybek, baterii lub innych drobnych podzespołów. Gdzie w takim razie możemy udać się z uszkodzonym mechanicznie Pocophone’m? Naprawą mechaniczną (również uszkodzenia z winy użytkownika) lub softwarową zajmie się praktycznie każdy serwis Xiaomi. Wystarczy rozejrzeć się wokół swojego miejsca zamieszkania lub bezpośrednio wpisać odpowiednią frazę w przeglądarkę Google np. serwis Xiaomi, lub serwis Pocophone. Mam nadzieję, że jedna nie będziecie musieli korzystać z takich usług.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *