News

Pierwsza w historii metalowa karta płatnicza od Revolut dostępna w Polsce

Revolut to nowa usługa bankowa pozwalająca m.in. na bezpłatne wypłaty z bankomatów na całym świecie czy też bezprowizyjną wymianę walut. Firma jednak nie chce zaprzestać na swoich dotychczasowych usługach i cały czas proponuje nam nowe rozwiązania. Tym razem jest to metalowa karta płatnicza – Revolut Metal, która swoją obecnością robi konkurencję dla innych kart płatniczych.
 
Na przełomie czerwca i lipca nowa usługa Revolut odnotowała wzrost swoich użytkowników o ok. 50.000. W Polsce z tego rozwiązania korzysta ponad 150 tysięcy osób, co daje Polsce drugie miejsce w rankingu ilości osób korzystających z Revolut w danym kraju.
 
Nieoficjalnie mówi się, że w przyszłości usługa ma zostać połączona z Blikiem co dało by duży wzrost użytkowników oraz nowe możliwości rozwoju. Niestety takie połączenie dwóch standardów płatności nie dojdzie w najbliższym czasie do skutku. Wszystko dzieje się za sprawą nowej, dostępnej na rynku metalowej karty płatniczej.
 
Revolut metal służy do wykonywania transakcji bezstykowych na całym świecie. Dotąd pospolicie zwany ,,plastik” jest wykonany z pojedynczego bloku metalu z diamentowym połyskiem. Niewątpliwie w portfelu taka karta płatnicza będzie się wyróżniać. Jest ona również trzy razy cieńsza od tradycyjnych kart płatniczych.
 
Oprócz olśniewającego wyglądu z tą kartą zyskamy dużo korzyści, m.in. moneyback we wysokości 1% w tradycyjnych walutach FIAT oraz w pięciu kryptowaluitach. Dodatkowo za pomocą prostokątnego metalu wypłacimy trzy razy więcej gotówki bez prowizji na całym świecie.
 
Do całości udogodnień dodajmy jeszcze nielimitowaną wymianę walut, bezpłatne przelewy międzynarodowe, priorytetową obsługę klienta oraz rozszerzone ubezpieczenie podróżnika, które obejmuje opiekę zdrowotną i dentystyczną, ubezpieczenie od zgubionego bagażu oraz odwołanego lotu.
 
Nowa usługa Revolut zadba również o nasz czas wolny, a to wszystko za sprawą innowacyjnego rozwiązania – Asystenta do organizacji czasu wolnego. Przy jego pomocy zakupimy odpowiedni bilet na koncert lub nie będziemy martwić się o właściwy bilet lotniczy.
 
Niewykluczone również, że do już sporej ilości funkcji dojdą jeszcze liczne zniżki na saloniki lotniskowe, konta rodzinne, czy możliwość posiadania nielimitowanych kart wirtualnych, której numer zmienia się po każdej dokonanej transakcji.
 
Źródło: revolut.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *