Internet News

PayU dostępne na AliExpress!

Czy PayU przekona wielu naszych rodaków do zakupów w Chinach? Polska jest pierwszym krajem, w którym dostępny będzie ten rodzaj płatności przy zakupach w największym chińskim serwisie e-zakupowym. 

 

PayU z pewnością wszyscy znają z naszego rodzimego serwisu Allegro. Oferuje on bezpieczny system płatności, który pośredniczy w zakupie towaru i bierze na siebie odpowiedzialność za wszelkie problemy z transakcją. To z pewnością uspokoi tych Polaków, którzy wciąż niechętnie podchodzili do tematu zakupów w Chinach.

Szybkie przelewy internetowe, jak donosi Rzeczpospolita, są bardzo popularne w naszym kraju. Aż 62 procent konsumentów uważa tę metodę płatności za największą zachętę do zakupów online.

Obecnie w AliExpress mogliśmy płacić bezpośrednio za pomocą karty kredytowej lub debetowej, a także za pomocą mniej popularnego systemu Przelewy24. To nie budziło zbyt wielu pozytywnych emocji i nie utwierdzało części osób w przekonaniu, iż sklep jest bezpieczny. Pośrednictwo PayU w procesie zakupu, serwisu, który wyrobił sobie znakomitą renomę w naszym kraju, znacząco zwiększy zaufanie do AliExpress. Skorzystają na tym wszyscy – zarówno sprzedawcy, klienci jak i oczywiście sam pośrednik.

Ruch genialny, bowiem dla AliExpress Polska jest obecnie jednym z kluczowych rynków. Kupujemy na potęgę u naszych chińskich przyjaciół i nic dziwnego w tym, że chcą oni rozwijać swój handel zwłaszcza w naszym kraju.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *