Aplikacje News

PanParagon – aplikacja do przechowywania paragonów

Jeśli kiedyś spotkała Was sytuacja, w której chcieliście dokonać wymiany sprzętu na gwarancji i był potrzebny do tego celu paragonu, którego nie mieliście to aplikacja PanParagon jest dla Was. To banalnie proste narzędzie do przechowywania cyfrowych kopii paragonów.

Na początek warto zauważyć, że aplikacja dostępna jest za darmo i nie wyświetla reklam. Paragony możemy przechowywać w pamięci naszego urządzenia lub w chmurze. Na plus zasługuje fakt, że nie ma obowiązku posiadania konta, a te możemy założyć w każdej chwili. PanParagon obsługuje różne waluty dzięki temu możemy korzystać z aplikacji przy zagranicznych zakupach.

msn.com

Oprogramowanie może pobierać zdjęcia zapisane z galerii lub wykorzystać aparat smartfonu. Przy dodawaniu paragonu do bazy aplikacja sama znajduje krawędzie skanowanego papieru i rozpoznaje tekst. Niestety aplikacja nie jest w stanie rozpoznać konkretnych produktów, ale potrafi poprawnie rozpoznać nazwę sklepu i zapłaconą kwotę. Jeśli sklep jest znany oprogramowanie automatycznie przypisze paragon do odpowiedniej kategorii (ubrania, elektronika, motoryzacja, meble).

Do paragonu możemy dodać zdjęcie zakupionego przedmiotu, notatkę, a także oznaczyć czas trwania gwarancji, czy czas na zwrot towaru.

msn.com

Zapisane paragony można wyszukać za pomocą nazwy sklepu lub kategorii. W razie potrzeby możemy bez problemu wydrukować kopię paragonu lub zapisać, jako PDF na telefonie i udostępnić.

Źródło: msn.com 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *