News Telefony

Oddział Samsung Display ujawnił wygląd Galaxy S8?

Wygląd najnowszych przedpremierowych smartfonów jest na wagę złota. Bardzo często zdarza się tak, że sam producent nieopatrznie (kto wie, może specjalnie) zdradza bardzo dużo szczegółów dotyczących swojego flagowego smartfona. Czy tak jest w przypadku Samsunga Galaxy S8 oraz nowego filmiku oddziału Samsung Display.

 

Spekulacji odnośnie Samsung Galaxy S8 jest coraz więcej. Do internetu przecieka coraz więcej informacji na temat specyfikacji tegorocznego smartfona, który ma podobno być inny niż wszystkie. Niestety nie mamy na chwilę obecną żadnych oficjalnych informacji, a jedynie posiłkujemy się przeciekami informacji do mediów. Wszystko wskazuje na to, że dwie wersje flagowca są już gotowe, teraz jedynie trwają poprawki i wyłapywanie błędów. W dalszym ciągu mimo, że poznaliśmy już sporo (potwierdzających się nawzajem) plotek odnośnie specyfikacji, brakuje nam oficjalnych zdjęć. To jednak również uległo zmianie za sprawą koreańskiego oddziału Samsung Display, który na swoim kanale YouTube zaprezentował nowe informacje (w postaci filmików) dotyczące najnowszych ekranów AMOLED z tajemniczym telefonem w roli głównej.

Samsung Galaxy S8 z kanału Display / youtube

Zaprezentowane na filmie ekrany pokazują najnowszą technologię wyświetlaczy AMOLED z bardzo żywą paletą barw. Jednak na filmie najbardziej interesuje nas urządzenie, na którym koreański oddział prezentuje jakość swoich ekranów. Na oko, ekran tajemniczego smartfona pokrywa około 90 procent, co potwierdzałoby wcześniejsze plotki o zwiększeniu ekranu użytkowego nawet kosztem przycisku home. Drugą zaskakującą informacją są bardzo wąskie ramki, które również widzimy na filmikach.

https://www.youtube.com/watch?v=cAmo0C1kpoE
https://www.youtube.com/watch?v=GetTzSSaTf0

Sporo dotychczasowych plotek potwierdziło się w zupełności. Zaprezentowany na filmie smartfon może być tylko koncepcją wskazującą nam, że Samsung faktycznie chce zmienić cały wyświetlacz, jego ułożenie. Na potwierdzenie tych oraz innych informacji musimy jeszcze trochę poczekać. Nowego flagowca zobaczymy prawdopodobnie dopiero w kwietniu, w trakcie specjalnej konferencji Unpacked (the next galaxy 8), która ma odbyć się już w Nowym Jorku.

Źródło: Samsung / YouTube

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *