Gadżety Muzyka News Rozrywka

Nowości na temat słuchawek APPLE AIRPODS 2

Słuchawki AirPods od Apple są bardzo kontrowersyjne i wzbudziły spore zainteresowanie wśród wielu ludzi. Mimo niezbyt przemyślanego pomysłu odniosły sukces. Firma z nadgryzionym jabłkiem w logo pracuje nad nowym modelem – Apple AirPods 2. Ma być on bardziej ulepszony niż swój poprzednik. Do sieci przeciekły wstępne informacje na temat nowego modelu i trzeba przyznać, że amerykańska firma naprawdę może nas mile zaskoczyć.
 
Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, jednak wiemy, że ma ona nastąpić jeszcze w tym roku. Słuchawki mają zostać wyposażone w chip Apple – procesor W2, który pojawił się już w inteligentnym zegarku Apple Watch Series 3. Oprócz tego producent oferuje również nowe moduły Wi-Fi oraz Bluetooth. Dzięki temu słuchawki będą mogły pracować o wiele dłużej tylko na jednym ładowaniu.
 
To jednak tylko początek zmian. Apple AirPods 2 ma zostać również dostosowane do osób uprawiających sport oraz być odporne na złe warunki pogodowe. Wszystko to będzie zasługą wodoszczelności. Nowy model słuchawek ma również spodziewać się systemu aktywnej redukcji szumu. To jest bardzo duże udogodnienie dla użytkowników, przydaje się np. w podróży lub przemieszczania się po ruchliwym mieście.
 
Apple AirPods 2 mogą okazać się strzałem w dziesiątkę dla amerykańskiej firmy. Póki co nie jest znana jeszcze cena urządzenia. Jednak biorąc pod uwagę to, że jego poprzednik odniósł duży sukces na rynku możemy spodziewać się wysokiej ceny.
 
Źródło: 9to5mac.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *