News

Nowoczesna szczoteczka soniczna HOFFEN od czwartku w Biedronce

Szczoteczka soniczna HOFFEN to nowoczesne urządzenie do utrzymania czystych i zdrowych zębów dla całej rodziny, w tym dzieci. Wspierająca ją technologia soniczna uznawana jest za najbardziej skuteczną spośród dostępnych metod utrzymania higieny jamy ustnej.

Włosie szczoteczki wykonuje aż 36000 drgań na minutę, dzięki czemu generuje falę ultradźwiękową – w efekcie prosto, a jednocześnie bardzo skutecznie, ruchem wymiatającym czyści nie tylko zęby lecz też przestrzeń międzyzębową. Szczoteczka dodatkowo masuje dziąsła, co pomaga w utrzymaniu zdrowego przyzębia. Urządzenie HOFFEN dostępne będzie we wszystkich sklepach sieci Biedronka już od najbliższego czwartku w cenie 99 zł.

Osad na zębach, problem niedomywania trudno dostępnych miejsc, zaleganie resztek jedzenia – każdy z nas zna te problemy i prawdopodobnie wciąż się z nimi boryka. Jednocześnie są to najczęstsze powody ubytków w zębach, których leczenie do przyjemnych i tanich przecież nie należy. Z pomocą przychodzi szczoteczka soniczna – obecnie najprawdopodobniej najlepszy możliwy wybór dla poprawy i zachowania higieny jamy ustnej.

Najlepsza skuteczność mycia

Podstawą skuteczności szczoteczki sonicznej HOFFEN w myciu zębów jest jej szybkość i zaawansowana technologia, na której bazuje. Bo dzięki technologii SONIC urządzenie wykonuje do 36000 drgań na minutę, a wibrujące włosie wymiatające osad generuje fale ultradźwiękowe, które zapewniają jeszcze dokładniejsze czyszczenie zębów i przestrzenie między nimi. Jest to szczotkowanie całkowicie nieinwazyjne. Jednocześnie szczoteczka soniczna masuje dziąsła, co pozytywnie wpływa na ich ukrwienie, a w efekcie zdrowie zębów.

Najprostszy sposób na dbanie o zęby i dziąsła

Wysoka efektywność szczoteczki idzie w parze z łatwością mycia. Bo dla poprawy i utrzymania higieny jamy ustnej wystarczy szczoteczkę powoli przesuwać wzdłuż linii zębów. Nie trzeba dodatkowych ruchów i zbędnej gimnastyki jak w trakcie szczotkowania zwykłą szczotką. Z tego względu to rozwiązanie jest polecane również dla dzieci, które jak wiadomo, często nie radzą sobie z myciem zębów. Użytkowanie urządzenia HOFFEN jest jeszcze łatwiejsze dzięki ergonomicznej budowie, sygnalizacji czasu mycia (timer) oraz 5 różnym programom czyszczenia. Wspomniany timer odmierza czas potrzebny na dokładne umycie zębów (zaprogramowany na 2 minuty), co jest optymalnym rozwiązaniem dla tych, którzy przesadnie krótko lub długo je szczotkują. Sama możliwość wyboru jednego z oferowanych programów o różnej specyfice czyszczenia (do wyboru: clean – czyszczenie, white – wybielanie, sensitive – czyszczenie delikatne, massage – masaż, gum care – pielęgnacja dziąseł), pozwala lepiej dopasować działanie urządzenia do własnych preferencji oraz oczekiwań.

Idealna do domu i w podróż

Szczoteczka soniczna HOFFEN jest wydajna i energooszczędna, a wbudowany akumulator gwarantuje jej długi czas pracy – nawet do 1 miesiąca przy jednorazowym pełnym naładowaniu (uśredniony czas użytkowania: 2 mycia/dzień). Atut ten powinni docenić nie tylko domownicy, lecz też osoby aktywne i przebywające często w podróży.
Ładowanie akumulatora w urządzeniu jest jeszcze bardziej komfortowe dzięki bezprzewodowej stacji ładującej USB dołączonej do zestawu. Dzięki niej wygodniejsze jest także samo przechowywanie oraz odkładanie szczoteczki na miejsce.

Szczoteczka soniczna HOFFEN jest zgrabna i poręczna co dopełnia paletę jej wielu zalet. Rączka z wbudowanym akumulatorem wygodnie leży w dłoni, a wymienna główka z przyjemnym włosiem smukła i niewielkich rozmiarów, aby jeszcze lepiej dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Ponadto, urządzenie charakteryzuje wodoszczelność potwierdzona międzynarodowym certyfikatem IPX7.
W zestawie ze szczoteczką poza bezprzewodową stacją ładującą USB, znajdują się też etui podróżne dla większego komfortu jej przewożenia oraz cztery wymienne końcówki. Wspomniane końcówki dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych dla umożliwienia korzystania ze szczoteczki kilku osobom jednocześnie.

Nowoczesna szczoteczka soniczna marki HOFFEN (99 zł) to idealne urządzenie dla zachowania zdrowych zębów i dziąseł dla całej rodziny. W ofercie dostępne są dwa warianty kolorystyczne: czarny i biały. Produkt dostępny będzie w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka od 13 do 27 czerwca br. lub do wyczerpania zapasów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *