News

Najlepsze produkty branży gier w 2021 roku

Niewielu części branży gier zostało dotkniętych pandemią. Są to odwołane targi gier, wystawy i popularne turnieje blackjacka i pokera. Ale ogólnie branża gier znalazła się w dobrej pozycji i w pełni zaspokaja rosnące zapotrzebowanie miłośników cyfrowej rozrywki. Liczba takich użytkowników stale rośnie ze względu na znane ograniczenia. Niektórzy znani producenci treści do gier skorzystali z korzystnej sytuacji na rynku i starali się przyciągnąć nowych klientów ciekawymi rozwiązaniami. W takich czasach ważne jest, aby znaleźć wygodne platformy internetowe, z jasną polityką finansową. Z pomocą przychodzą agregatory witryn kasyn online. Na przykład znana platforma „nowe kasyna 2021„, która doskonale orientuje się wśród wielu ofert i tworzy portfolio dla strony z grami za pomocą jednej integracji API. Pozwala To potencjalnym graczom zaoszczędzić zasoby finansowe, a co najważniejsze – czas.

Imponujący skok w branży gier wideo

W czasach, gdy różne kraje badają sposoby łagodzenia ograniczeń i wznawiania działalności na dawną skalę, branża gier wyróżnia się dużą aktywnością i wzrostem przychodów. Zauważono większy nacisk na e-sport ze strony dużych firm medialnych, a twórcy oprogramowania konkurują ze sobą, oferując użytkownikom jakościowo nowe pomysły. Jako przykład możemy podać twórców znanej firmy Videoslots, która uruchomiła unikalną funkcję w swojej przestrzeni Battle of Slots. Nowa opcja Pool Play daje odwiedzającym portal gier możliwość odkrycia trybu dla wielu graczy. Jest to szansa dla graczy na połączenie sił, stworzenie własnego zespołu, a w rezultacie wygrać więcej pieniędzy. Z kolei bezpośredni twórcy popularnych gier wideo regularnie oferują społeczności online gry na każdy gust.

Prawdopodobnie najlepsze gry 2021

Do tej pory nie ma wielu oryginalnych ofert, a nasza lista składa się tylko z czterech pozycji. Niemniej jednak, na przykładzie nowych gier można zrozumieć, w jakim kierunku przemysł gier woli się poruszać. Sugerujemy spojrzenie na gry, które zostały w pełni wydane w 2021 roku lub otrzymały poważną aktualizację.

Persona 5 Strikers najlepsza wersja na spotkanie starych znajomych

Persona 5 Strikers należy do gatunku Musou i jest kontynuacją oryginalnej gry. Nowa wersja nie zaczyna się od początku fabuły, zanim gracze zapoznają się z systemem walki, walcząc z ogromną liczbą wrogów. W tej grze, oprócz wyścigów w meta-uniwersum, będziesz musiał poświęcić dużo czasu na spokojne życie. Deweloperzy przenieśli wiele znanych mechaników w zmienionej formie ze starej wersji. Tutaj możesz zainicjować walkę, atakując bronią bliską lub daleką, a także zastosować stels, aby zaskoczyć wroga i uzyskać przewagę. Gra stara się zadowolić swoich fanów różnymi ciekawymi rozwiązaniami.

Ciekawa historia od Hitman 3

Hitman 3 to odważna ewolucja elementów narracyjnych serii Hitmana. Tutaj firma IO Interactive opowiada ostatni historię ze słynnej trylogii World of Assassination. Ciekawy zestaw pięciu nowych lokalizacji, a także epilog, z nowymi celami dla Agenta 47. Użyj nowych zabawek i taktyk, aby je zniszczyć. Czekają na Ciebie nowe rodzaje emocji na licznych placach zabaw dla zabójców. Jest to genialna gra, spodoba ci się, zanim jeszcze rozważysz importowanie poziomów z poprzednich części trylogii, aby grać na wszystkich poziomach dzięki ulepszeniom technicznym Hitman 3. Ta możliwość sprawia, że gra jest jeszcze bardziej atrakcyjna.

Valheim proponuje rolę wikinga

Świetna opcja dla miłośników nordyckich legend, z możliwym szorstkim i gorzkim startem, zanim gracze będą mogli zdobyć słodkie doświadczenie budowania ogromnych baz, polowania na niebezpiecznych bossów i podboju wrogiego świata. Gracze wcielają się w rolę wikingów, którym Odin obdarzył wieczne życie pozagrobowe. Najpierw pojawia się mądry Kruk, aby udzielać wskazówek, po czym stopniowo otrzymujesz narzędzia do spokojnego życia i trudnych konfrontacji z wrogami. Iron Gate Studio stworzyło prostą, ale głęboką grę, która działa na każdym poziomie, a to wystarczy, aby zapewnić przyjemność, nawet najbardziej wymagającemu graczowi.

Super Mario 3D World daje miłe wspomnienia

Legendarna seria powraca, ta wiadomość zostanie z radością przyjęta przez setki fanów Super Mario na całym świecie. Ta gra może być polecana osobom w różnym wieku, zarówno młodym, jak i starym graczom powracającym do gier wideo poprzednim życiu. Tutaj ścigasz się po wodzie na grzbiecie nadmuchiwanego smoka, wypisujesz postacie na lodzie, siedząc w ogromnej łyżwie, a następnie kontrolujesz siebie i wieloma klonami, aby na następnym poziomie odstraszyć duchy za pomocą ogromnej latarni. Gra zaskakuje swoją zawartością od samego początku, nie wspominając o etapach Super Mario Galaxy, które są przepełnione planetami satelitarnymi, w których Mario wygląda jak mała plamka w kosmicznej pustce. Właściciele konsoli Wii U mogą być zadowoleni, kolejny wspaniały ekskluzywny wspiął się na nowy etap rozwoju.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *