MWC 2017 News Telefony

MWC 2017: Lenovo prezentuje Moto G5 i Moto G5 Plus

Kontynuacja „rodzinnych” modeli w przypadku niektórych smartfonów wychodzi na plus. Chińska firma Lenovo zaprezentowała na targach kolejne dość dobrze dopracowane urządzenia ze średniej półki, które w Polsce mogą ucieszyć oko nie jednego klienta. Poznajcie smartfony Lenovo Moto G5 i G5 Plus.

 

Oprócz tabletów, hybryd i innych urządzeń firma Lenovo zaprezentowała nam swoje nowe telefony ze średniej półki. Znana już w Polsce rodzina smartfonów Moto G znowu debiutuje na globalnych targach elektroniki, prezentując swoje całe zaplecze. Wygląda na to, że średnia półka cenowa smartfonów w przypadku chińskiego giganta ma czym zachwycić klienta, a połączenie Motoroli z Lenovo było strzałem w dziesiątkę. Poznajmy specyfikację smartfonów Lenovo Moto G5 i Moto G5 Plus.

Urządzenia w zasadzie nie różnią się zbytnio od pozostałych, jeśli chodzi o design. Jednak specyfikacja wyraźnie dominuje i widać, że w tym roku Lenovo chce powalczyć o większe grono klientów. Już nie mal tradycyjnie mamy w tym przypadku dwa modele standardowo do przedrostka plus możemy dodać wielkość wyświetlacza, która wynosi 5.2″ Full HD i jest nie znacznie większa i jest nieznacznie większa od modelu G5. Miłym zaskoczeniem jest zastosowanie w G5 i G5 Plus powłoki odpornej na zachlapania i oczywiście najnowszy Android 7.0.

Smartfony Lenovo Moto G5 i Moto G5 Plus będą dostępne w polskich sklepach w kwietniu tego roku. Za słabszy model trzeba będzie zapłacić 1099 zł, a większa konstrukcja została wyceniona na 1299 zł.

Źródło: Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *