Komputery News

MSI P65 CREATOR – biznesowy wygląd, geamingowa moc

Producent MSI jest doskonałym przykładem na to, że projektanci laptopów o potężnej mocy wcale nie potrzebują czerni i czerwieni. Od czasu do czasu sięgają po elegancką biel czy specjalnie wyselekcjonowany srebrny odcień obudowy.
 
P65 Creator został zaprezentowany na targach IFA 2018. Pod dostępną srebrną, dobrze wykonaną obudową lub białą w wersji limitowanej mamy do czynienia z procesorem Intel Core i7 8 generacji wspieranego przez 32 GB pamięci operacyjnej RAM DDR4. Na pokładzie znajdziemy również kartę graficzną GTX 1050 Ti, GTX 1060 Max-Q lub GTX 1070 Max-Q. Za wyświetlanie treści odpowiedzialny jest ekran o wielkości 15 cali wyświetlający obraz w rozdzielczości Full HD z 4,9 mm ramkami okalającymi ekran.
 

smarthouse.com.au

 
W limitowanej wersji urządzenia (kolor biały) otrzymamy również odświeżanie obrazu rzędu 144 HZ. Jego aluminiowa obudowa waży zaledwie 1,81 kg i mierzy 1,75 cm grubości. Na pokładzie dostępna jest bateria pozwalająca na 9 godzin nieprzerwanej pracy na komputerze z dala od gniazdka elektrycznego, port USB-C, USB-A, HDMI, microDisplayPort, złącze Ethernet, czytnik kart SD, Thunderbolt 3.
 
Producent do tej pory nie ujawnił jeszcze dostępności nowo zaprojektowanych modeli oraz ceny urządzenia. Ta z kolei może być różna w zależności od modelu karty graficznej.
 
Źródło: whatnext.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *