News

Monitory Interaktywne Newline z serii VN

Newline Interactive jest firmą produkującą wysokiej jakości sprzęt oraz oprogramowanie, a jej klientami są głównie obiekty szkoleniowe czy też firmy. Producent ten był wielokrotnie nagradzany różnymi nagrodami, a jego najnowsza seria monitorów interaktywnych może pochwalić się triumfem w kat. Computer & Equipment Technology 2019.

Dzisiaj zaprezentujemy Wam nowości, które firma wprowadziła do swojej oferty. Jest to nowa seria monitorów interaktywnych, która na podstawie zamieszczonych informacji oraz pełnej specyfikacji prezentuje się po prostu doskonale.

Seria monitorów interaktywnych „VN”

Monitory Newline z serii „VN” są wyposażone w technologię „Optical Bonding” pozwalającą na zagwarantowanie najwyższej jakości obrazu redukując tym samym opóźnienie podczas interakcji z panelem, który rozpoznaje do 20 punktów nacisku jednocześnie (tylko na systemie Windows – na Androidzie wartość ta zmniejsza się do 10) oraz to czego używamy na jego powierzchni. Dla przykładu – cienkie przedmioty jak długopisy pozwolą na pisanie po ekranie, grubszy pisak będzie sterował całym ekranem, a pięść czy też cała dłoń pozwoli na usuwanie notatek jak gumka – czy to nie jest genialne?

Monitory sprzedawana są w 3 wersjach rozmiarowych: 65″, 75″ oraz 85″. Seria VN posiada certyfikat sprawności energetycznej A+ a konstrukcja ma być najlżejszą na rynku.

Monitory z serii VN można dodatkowo wyposażyć w opcjonalny komputer OPS z zainstalowanym systemem Windows, a połączyć się z nimi możemy przez Wi-Fi bądź kabel RJ-45 (obraz przesyłany jest przez HDMI bądź DisplayPort). W 65″ oraz 75″ wersji użyta matryca to prawdopodobnie 8-bit‘wa matowa VA na co może wskazywać kontrast wynoszący 4000:1 o podświetleniu LED mogącym w stanie wydusić z siebie jasność rzędu 370cd/m2.

Natomiast wariant 85″ to prawdopodobnie 10bit-owa matowa IPS o kontraście 1200:1. Każdy z modeli jest wyposażony w rozdzielczość 3840×2160, a ekrany pokryte są antyodblaskową i oleofobową powłoką o współczynniku twardości 7H. Dokładne dane o każdym z modeli znajdziecie w tabeli poniżej.

Tabela z danymi monitorów z serii VN

Do każdego monitora dołączane są: 2xkabel USB A-A, 1xaudio jack, przewód HDMI oraz przewód DC-DC. Do tego mamy 2 przewody zasilające dla Anglii oraz Europy, pilot do sterowania menu wraz z bateriami, pisak magnetyczny oraz zestaw do czyszczenia matrycy – dość pokaźnie.

Z pewnością każdy monitor Newline świetnie sprawdzi się w każdej sali lekcyjnej oraz salach konferencyjnych w biurach, czy instytucjach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *