Aplikacje News

Moment.pl – Wygodna aplikacja do rezerwacji wizyt u fryzjera i kosmetyczki

Lubisz korzystać z usług fryzjerskich i kosmetycznych, ale nie przepadasz za wykonywaniem telefonów, aby się na nie umówić? Być może zdarzyło Ci się umówić na wizytę, która omyłkowo przez zamieszanie w salonie nie została wpisana do kalendarza? Na te wszystkie problemy mamy świetne rozwiązanie. Jest to aplikacja Moment.pl, która pozwala na wygodne umówienie się do fryzjera czy kosmetyczki, bez konieczności wykonywania telefonów!

Telefoniczne rezerwacje wizyt w salonach przechodzą powoli do historii. Na ich miejsce pojawiają się świetne aplikacje takie jak Moment.pl, które pozwalają na spokojne przeanalizowanie oferty salonu oraz ocen wystawianych przez innych użytkowników. Na tej podstawie będziemy mogli zapisać się na odpowiednio dobrany zabieg, w wolnym terminie widocznym w aplikacji, który będzie najbardziej nam odpowiadał.

Szybkie umawianie wizyt w salonach fryzjerskich i kosmetycznych

Dzięki aplikacji Moment.pl w kilka chwil będziesz mógł zarezerwować wizytę w salonie. Co więcej, nie będzie się to wiązało z koniecznością prowadzenia rozmowy przez telefon i dokładnego analizowania kalendarza. Jak zarezerwować wizytę? Na mapie w aplikacji możesz znaleźć salony kosmetyczne oraz fryzjerskie, które znajdują się w Twojej okolicy. Przeglądając ich profile, można sprawdzić, jaki rodzaj usług oferują, jaki jest zakres cen oraz jak dane miejsce oceniają inni użytkownicy aplikacji. Gdy zdecydujesz się na konkretny zabieg, otrzymasz dostęp do kalendarza, który wyświetli Ci wszystkie dostępne terminy.

Dużą zaletą aplikacji jest też to, że będziemy mogli uniknąć zadawania krępujących pytań o ceny zabiegów, przez co moglibyśmy wycofać się z rezerwacji wizyty. Cały cennik usług wyświetlany jest od razu na pierwszym panelu w profilu wybranego miejsca. Co ciekawe aplikacja pozwala też na rezerwację wizyty u konkretnego pracownika danego salonu, u którego chcielibyśmy wykonać wybrany zabieg. Po wybraniu pracownika kalendarz zaktualizuje się i pokaże konkretny rozkład dat do danej osoby.

Co ciekawe baza dostępnych w aplikacji salonów jest bardzo duża. Dzięki temu bez problemu znajdziemy dla siebie odpowiednie miejsce. W aplikacji znajdują się też oferty fryzjerów oraz kosmetyczek w stosunkowo małych miejscowościach. Pozostaje jeszcze kwestia ocen, które wystawiane są w aplikacji. Obawiasz się o to, czy są rzetelne? Opinie w Moment.pl można wystawić dopiero po zrealizowaniu wizyty, którą umawia się po założeniu bezpłatnego konta.

Dzięki aplikacji dostępnej na Androida i iOS w prosty sposób zarezerwujesz dogodny termin u ulubionego fryzjera lub kosmetyczki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *