News

Modele iPhone 6s mogą się samoczynnie resetować

Program bezpłatnych napraw dla iPhone’a 6s wciąż trwa. Wszystko na to wskazuje, że potrwa dłużej, ponieważ problem samoczynnych restartów dotyczy także modeli, które nie znajdują się na liście z uszkodzonymi akumulatorami.

 

Popularne programy naprawcze amerykańskiego koncernu z Cupertino są nam znane nie od dziś. Apple dość często „zaprasza ponownie” różne modele na serwis ze względu na wadliwy komponent. Aktualnie to samo dzieję się z modelem iPhone 6s, który miewa niespodziewane resety. Mimo, że o programie napraw dla tego modelu informowaliśmy Was już jakiś czas temu, to okazuje się, że problem może dotyczyć większej ilości smartfonów, niż tylko tych ze wskazanego okresu produkcji.

fot.iFixit.com
fot.iFixit.com

Producent nie czekając na resztę skarg swoich klientów, podjął już próby diagnozy tego nietypowego działania telefonu. W niedługim czasie zostanie wypuszczona aktualizacja iOS, która będzie zawierać „narzędzie diagnozujące” gdzie jeszcze może leżeć powód samoczynnych resetów modeli iPhone 6s. Przypomnijmy, że w trakcie trwania programu producent dokonuje bezpłatnych wymian baterii. Warto poczekać z niepotrzebnymi werdyktami, Apple sprawdza problem i szuka jak go rozwiązać.

Źródło: 9to5mac

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *