News Operatorzy

Martyna i Marysia Wojciechowska w świątecznej reklamie Play

Nie tylko sklepowe witryny powoli zmieniają się w świąteczne obrazy. Również rynek telekomunikacji zaczyna przygotowywać się do świątecznych sprzedaży w szczególności dla najmłodszych jako idealny pomysł na świąteczne prezenty. Play ruszył już z nową kampanią, w której możemy po raz kolejny zobaczyć Martynę Wojciechowską, która wyjątkowo nie jest sama. Kto jeszcze dotrzymuje jej kroku?

 
Play poczuł wiatr w żaglach i nie odpuszcza na rynku teleco. Na zbliżające się święta fioletowy operator postanowił ponownie zaprosić jedną z gwizd, która miała już przyjemność brać udział w spotach reklamowych przy okazji opłat roamingowych. Martyna Wojciechowska oraz Marysia (córka) prezentują nowe świąteczne oferty Junior Box z popularnymi Minionkami. W nowych taryfach przygotowanych dla dzieciaków oprócz różnych gadżetów możemy znaleźć smartfona oraz oczywiście wybraną maskotkę Minionka w specjalnej edycji.

Junior Box / fot.prasowe

Jak informuje nas Marysia w ofercie jest wiele prezentów. Wszystko wskazuje na to, że to bardzo ciekawa propozycja na święta dla dziecka, któremu wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem możemy podarować nie tylko maskotkę, ale również wybranego przez nas budżetowego smartfona (Samsung Galaxy J3 2016 lub LG K8 2017).

W ofercie Junior Box Mix (elastyczna formuła) otrzymujemy nielimitowane Minuty oraz SMS-y do sieci Play. Dodatkowo otrzymujemy nielimitowane SMS-y/MMS-y do wszystkich sieci. Ponadto operator dorzuca nam 20 minut do wszystkich sieci. Gdyby tego było mało dostajemy pełny darmowy dostęp do Tidal do końca 2017 roku. Jakby tego było mało, mamy 2 GB internetu na serfowanie po internecie. Więcej informacji oraz dokładnych szczegółów oferty sieci Play znajdziemy na stronie operatora.
 
Źródło: BlogPlay

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *