Aplikacje News Rozrywka

Magia iYTBP – YouTube z ciemnym tłem i odtwarzaniem w tle

Jak wszyscy wiemy najpopularniejszym serwisem do oglądania filmów i słuchania muzyki jest obecnie YouTube. Okazuje się, że dla niektórych użytkowników nie jest on tylko i wyłącznie formą rozrywki, a miejscem gdzie zarabia się pieniądze. Niedawno twórcy aplikacji ogłosili, że pracują nad nową aktualizacją aplikacji, która pozwoli na zmianę tła na ciemny oraz umożliwi odtwarzanie filmów w tle. Dla tych, co nie mogą się doczekać takie rozwiązania przedstawiam iYTBP.

Na początku warto wspomnieć, że aplikacja iYTBP korzysta z domyślnego interfejsu dobrze wszystkim znanej aplikacji. Wszystkie funkcje zostały zachowane, więc nikt nie powinien mieć problemu z jej obsłużeniem. Wszystkie czcionki, tytuły, opisy czy komentarze zmieniły czcionkę na kolor biały by mogły kontrastować z ciemnym tłem.

Ważne jest również to, że użytkownicy telefonów z wyświetlaczem AMOLED będą mogli zaoszczędzić baterię wybierając ciemne tło.

Kolejnym argumentem, aby zmienić domyślną aplikacje YouTube na iYTBP jest to, że posiada ona funkcję odtwarzania filmów w tle nawet przy wyłączonym ekranie. Dodatkowo posiada wbudowany AdBlock, który gwarantuje brak odtwarzania reklam przed filmem.

iYTBP/android.com

W ustawieniach znajdziemy kilka dodatkowych funkcji, które możemy skonfigurować wedle własnego uznania:

– wymuszanie kodeku VP9 (lepsza jakość, mniejsze zużycie danych)

– nadpisywanie maksymalnej rozdzielczości odtwarzania

– wybieranie preferowanej jakości odtwarzania

– wyłączenie wszystkich dodatkowych informacji pojawiających się podczas oglądania filmu

– przybliżanie odtwarzanego filmu za pomocą gestu rozsuwania palców

Niestety oferowanej aplikacji nie znajdziemy w sklepie Google Play. Pobierzemy ją tutaj. A instrukcję jej instalacji znajdziecie pod stosownym dla Was linkiem:

Aplikacja niewymagająca roota

Aplikacja wymagająca roota (zalecane)

Moduł Magisk (potrzebny jest program Magisk Manager)

A Wy, co myślicie o nieoficjalnej aplikacji iYTBP? Czy ktoś z Was skusi się do jej pobrania?

Źródło: android.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *