Logitech G604 Lightspeed Wireless
Artykuły Elektronika Komputery News

Logitech G604 Lightspeed Wireless – nowy bestseller?

Logitech na Twitterze opublikował informację o wprowadzeniu do swojej oferty nowej myszy – Logitech G604 Lightspeed Wireless. Mysz ta jest prawdopodobnie następcą niezwykle udanej G502 z tym, że dzisiaj opisywana konstrukcja przez swoją budowę jak i ilość przycisków jest jednak skierowana bardziej dla graczy MOBA.

Jak informuje nas strona producenta, mysz została wyposażona w aż 15 programowalnych, mechanicznych przycisków umieszczonych po lewej stronie, co sprawia, że jest ona skierowana dla osób praworęcznych. Gryzoń został wyposażony w topowy sensor tj. Hero 16K zapewniający niesamowitą precyzję 1:1, czułość od 100 do 16 000DPI i pozbawiony jakiejkolwiek akceleracji ruchu. Przyśpieszenie sensora może wynieść nawet 40G, a szybkość blisko 400IPS .

Scroll jest wykonany z metalu i oferuje 2 tryby pracy – klasyczny, skokowy, jak i możemy go puścić „samopas”, wtedy kreci się bez jakiegokolwiek oporu. Sama mysz wygląda na wykonana z dobrej jakości plastiku, prawdopodobnie jest to ABS. Na spodzie urządzenia znajdziemy 4 średniej wielkości ślizgacze, zapewne wykonane z teflonu / metalu. Produkt z baterią waży lekko ponad 130g, dokładne dane znajdziecie na stronie producenta w linku na dole.

Mysz możemy połączyć z komputerem na 3 sposoby – po kablu, za pomocą Wi-Fi oraz bluetooth. Wi-Fi zapewnia nam do 240 godzin nieprzerwanego grania na 1 baterii AAA, zapewniając tym samym opóźnienie identyczne jak przy użyciu kabla, za to Bluetooth umożliwia na użytkowanie myszy przez blisko 6 miesięcy – tak podaje producent. Jednakże ten drugi tryb pozwala na odświeżanie myszy w przedziale 88-133Hz, co sprawia ,że mysz nie nadaje się do gier FPS.

Gryzoń jest dostępny w pre-orderze w cenie 439zł z bezpłatną wysyłką pod tym linkiem.

Źródło: Twitter Logitech

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *