News Telefony

LG oficjalnie potwierdziło. Model G6 nie będzie miał już modułów

Wraz z premierą smartfona LG G5, era modułowych telefonów zaczynała rozkwitać. Wszystko na to wskazuje, że koreański producent wycofa się z dołączania modułów do telefonu przy modelu G6.

 

Im bliżej premiery koreańskiego flagowca tym coraz więcej informacji wycieka do internetu. W tym przypadku to firma LG oficjalnie potwierdziło, że najnowszy smartfon koreańskiego producenta nie będzie posiadał już modularnej konstrukcji tak jak to było w przypadku poprzednika LG G5. Już w tym momencie trzeba to napisać, że pomysł w przypadku G5 po prostu nie wypalił i okazał się klapą. Klientom nie spodobał się pomysł dodatkowych dołączanych modułów, które miały uatrakcyjnić użytkowanie oraz funkcje telefonu.

prawdopodobny wygląd LG G6 / fot.youtube.com

Informacja o zmianie konstrukcji na nie modularną została potwierdzona przez Skott’a Ahn, szefa działu technologicznego LG. Wiemy już, że producent nie zdecydował się pokazać (z pewnością gotowego już smartfona) flagowca na targach CES 2017. Jak poinformował Skott Ahn premiera nowego telefonu LG odbędzie się w niedługim czasie, więc wszystko wskazuje na Mobile World Congress, które odbędą się 27 lutego do 3 marca w Barcelonie.

Źródło: Wsj.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *