News

Łapki w górę na YT – dlaczego warto je zdobyć?

Z pewnością nie raz oglądając jakiś filmik na YT spotkałeś się z wyrażeniem „zostawiajcie łapki górę”. Jednak nie każdy z nas wie co to znaczy. Łapki w górę to najprościej mówiąc lajki na YouTube. Są one zostawiane przez użytkowników tej platformy pod filmami, które oglądają. Dzięki temu ich twórca wie, co podoba się jego publiczności i czego powinien publikować więcej. Dodatkowo pozytywne oceny są najlepszą motywacją do dalszej pracy. Łapki w górę jak i w dół zostały wprowadzone w 2007 roku. Przed nimi za oceny robiły gwiazdki.

Dlaczego warto mieć dużo łapek w górę na YouTube?

 

  • Możliwość wypromowania swoich filmów oraz dotarcia do nowych odbiorców,
  • Bycie rozpoznawalnym,
  • Możliwość zarabiania na swoich filmach,
  • Zaproszenia na różnego rodzaju imprezy dla youtuberów,
  • Współprace ze znanymi markami,
  • Rozwój osobisty.

 

Jak zdobyć łapki w górę na YT?

 

Sposobów na zdobycie dużej ilości łapek w górę pod filmami, a co za tym idzie na wypromowanie swojego kanału, jest naprawdę sporo. Zdecydowana większość jest bezpłatna, jednak pracochłonna, część płatna jest szybka i tania.

 

Najlepszym sposobem na zdobycie aprobaty jest zrozumienie odbiorców i ich oczekiwań. Musisz również wiedzieć, co chcesz w ten sposób przekazać lub pokazać. Przesyłając film, musisz mieć jasny cel.

 

Możesz uzyskać więcej łapek używając słów kluczowych, których ludzie już szukają. Więc jeśli wiesz, że Twój film będzie pasował do żywności ekologicznej, ale ludzie nie szukają „żywności ekologicznej”, powinieneś zamiast tego użyć „korzyści z żywności ekologicznej”, ponieważ zagwarantuje to więcej wyświetleń i kciuków w górę.

 

Kolejnym ze sposobów jest założenie kanału w swojej niszy. Kanał skoncentrowany na określonym temacie przyciągnie widzów zainteresowanych tym tematem. Doprowadzi to również do większej liczby kciuków w górę. Innym sposobem jest dostarczanie treści, które są nie tylko informacyjne, ale także rozrywkowe i angażujące jednocześnie.

 

Zakup łapek w górę na YT

 

Powyżej przedstawiliśmy darmowe sposoby na to jak zdobyć dużo łapek w górę pod swoimi filmami. Jeśli jednak nie masz na to czasu i zależy Ci na szybkich efektach lub po prostu masz kilkanaście, wolnych złoty do wydania, dobrą opcją będzie kupno łapek w górę na YT.

 

Sam zakup jest dziecinnie prosty. Wystarczy, że wejdziesz na jedną za stron, która oferuje tego typu usługi. Znalezienie ich nie jest trudne. Wystarczy, że wpiszesz w przeglądarkę „łapki w górę na YT”. Pamiętaj jednak, żeby nie wybrać pierwszej lepszej platformy. Przed zakupem zapoznaj się dokładnie z usługą, opiniami oraz cenami. Przyjrzyj się jakie są metody płatności oraz czy na stronie dostępny jest regulamin. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania, nie bój się napisać do kogoś z obsługi klienta.

 

Jedną z ofert zakupu łapek w górę na YT znajdziesz tutaj. Jak sam widzisz nie jest to droga inwestycja, a cały proces kupna jest dokładnie opisany w opisie produktu.

 

Podsumowanie

 

Łapki w górę na YT są kluczowe szczególnie dla osób, które wiążą swoją przyszłość z mediami społecznościowymi. To one są wyznacznikiem naszej popularności oraz tego jaka część widzów lubi to, co dla nich robimy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *