Telefony

Kupiłeś Samsunga Galaxy S7? Skorzystaj po zakupie z Guard S7!

Po oficjalnej Polskiej premierze flagowców Samsunga możemy napisać, że o rodzinie galaxy S7 wiemy już wszystko co powinniśmy wiedzieć. Koreańczycy postanowili nas jeszcze mile zaskoczyć dorzucając ciekawy gift w postaci pakietu Guard S7.

Samsung zaskakuje swoich klientów!

Nie tak dawno przed premierą w Polsce Samsung bardzo ostrożnie podawał informacje dotyczące Guard S7 ale we czwartek (10.03.2016r) wszystko stało się jasne. W momencie kiedy pierwszy raz czytałem szczegółowy opis pakietu Guard S7 myślałem, że gdzieś musi być jakiś haczyk, ale jak się okazuje wszystko jest jasne i czytelne. Samsung wypuszczając rodzinę S7 zaskoczył nie tylko klientów ale i siebie nie spodziewając się rekordowych zamówień w Europie. Z początku ciągle brakowało odpowiedzi na wiele pytań dotyczących Guard S7, nikt nie wiedział kto dostanie takiego gifa, czy pakiet zostanie uruchomiony jeśli tak to kiedy. Data polskiej premiery rozpoczęła oficjalną sprzedaż u wszystkich dystrybutorów, więc czas zacząć korzystać z dobrodziejstw Samsunga. Zacznijmy „rozbierać” pakiet Guard S7 na czynniki pierwsze, jesteście gotowi?

Guard S7 – tego jeszcze nie było!

Jak wspomniałem wcześniej Guard S7 to gift w postaci pakietu ochronngo najnowszych flagowców Samsunga. Czemu ochronny? Dzięki dostępnym opcjom możemy mieć więcej, niż przeciętne urządzenia u konkurencji (wyjątkiem tutaj będzie Huawei i Kazam). Sam pakiet ochrania naszego smartfona nie tylko serwisowo, zabezpiecza także nasze dane, pozwala nam na odkup sprzętu po roku i najciekawszym dodatkiem jest kolejny rok gwarancji czyli łącznie 3 lata ochrony gwarancyjnej naszego smartfona!

fot. samsung.com/pl
fot. samsung.com/pl

Dotychczas w historii nie mieliśmy na rynku tak rozbudowanego pakietu ochronnego dla telefonu. Po zapoznaniu się dokładnie z opisami zastanawiałem się jak Samsung wpadł na ten pomysł? Odpowiedź wydaje się oczywista – konkurencja nie śpi i również wprowadza wszelkie pakiety ochronne dla swoich urządzeń. Bardzo podobny program posiada chińska firma Huawei, która rozwija się w niewiarygodnie szybkim tempie. Samsung i Huawei nie są jedyni, którzy również kuszą w ten sposób swoich klientów, tym razem należy spojrzeć na znacznie mniejszego gracza firmę Kazam.

Gwarancja

Wszyscy klienci falgowych modeli Galaxy S7 i wersji Edge otrzymają przedłużenie (po rejestracji na stronie producenta) gwarancji o rok doliczając ją do standardowej. Nie ma co ale 3 lata obsługi serwisu to wręcz „wieczność”. Promocyjny rok będzie liczony od daty zakupu urządzenia.

Ubezpieczenie

Dzięki firmie PZU otrzymujemy ubezpieczenie tego co najczęściej jest uszkadzane przez klientów – czyli wyświetlacz. Okres takiego ubezpieczenia jest ważny rok po rejestracji na stronie Samsunga. W cenie ubezpieczenia wliczona jest kompleksowa obsługa sprzętu po uszkodzeniu mechanicznym wyświetlacza. Czytając dokładnie regulamin ubezpieczyciela dowiadujemy się, że usługa jest jednorazowa w ciągu 12 miesięcy a maksymalny koszt naprawy jakie pokrywa ubezpieczyciel to 2200 zł brutto i obejmuje tylko i wyłącznie uszkodzenie wyświetlacza.

Odkup

Klienci korzystający z tej opcji pakietu będą mogli odkupić (zostawiając w rozliczeniu) swoje urządzenie jednocześnie obniżając cenę nowego sprzętu o około 1000 zł. Obniżkę wykorzystać można na kupno urządzenia mobilnego Samsung (najprawdopodobniej modelu S8) o wartości brutto nie niższej, niż 2500 złotych.

MyKnox

Aplikacja, którą możemy pobrać ze SklepPlay (powinna być również dostępna na smartfonach) zabezpiecza dane użytkownika, pozwala oddzielić dane prywatne od biznesowych, dzięki knoxowi możemy również rozwiązać problem w momencie zgubienia telefonu albo kradzieży poprzez zdalną blokadę. Aplikacja ta znana jest już z poprzednich modeli Samsunga.

fot. samsungmedia.pl
fot. samsungmedia.pl

Samsung informuje

Cała promocja w, której możemy skorzystać z Guard S7 trwa od 11 marca do 11 czerwca i dotyczy zakupu urządzenia zakupionego u operatorów albo na wolnym rynku u autoryzowanych partnerów Samsunga. Pakiet jest wszechstronny i dotyczy wszystkich klientów zarówno tych indywidualnych jak i tych biznesowych. Dokładne informacje dotyczące skorzystania z odkupu urządzenia będą podane na stronie promocji 28 lutego 2017r gdzie wskazano w jakim miejscu będzie można takiego odkupu dokonać. Pewnie Was nie zaskoczę ale są to Brand Store Samsung, których w całej Polsce jest aż 11 głównie w centrach handlowych. Czasu na skorzystanie z promocji jest mało ale warto o tym pamiętać bo jest to ogromna korzyść dla klientów, która może przejść koło nosa a wystarczy dosłownie 2 minuty na stronie z formularzem rejestracyjnym.

fot. samsung.com
fot. samsung.com

Przyznam szczerze, że Samsung wyciąga wnioski i szybko odpowiada na reakcje konkurentów. Wato tutaj przypomnieć, że bardzo okrojony program koreański gigant uruchomił przy okazji premiery Galaxy S5, jednak tam była możliwość darmowej naprawy wyświetlacza, a promocja dotyczyła tylko i wyłącznie urządzeń kupiony na wolnym rynku za większą kwotę niż te przysłowiową „złotówkę”. Guard S7 trwa 3 miesiące dlatego też warto się pospieszyć z zakupem jeśli oczywiście jesteście zainteresowani? Niewątpliwie jest nad czym myśleć.

Źródło: Samsung

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *