News

Koszt wymiany szybki w IPhone 11 Pro Max

Usługi napraw telefonów cieszą się dużym zainteresowaniem oraz są niezwykle potrzebne. Niestety ich ceny często nie są dobrą informacją dla klientów. Jednakże dokonując naprawy, można obniżyć koszty, jakie należałoby ponieść przy kupnie nowego urządzenia. W tym artykule zostaną przybliżone ceny najpopularniejszych napraw w iPhone’ach. 

Modelem, który ciągle cieszy się dużą popularnością, jest iPhone 11 Pro Max. Niestety wiąże się to z dużym zapotrzebowaniem na naprawy tego smartfona. Upuszczenie telefonu na twardą powierzchnię, często kończy się uszkodzeniami szybki iPhone. Na rynku znajdują się serwisy, w których możemy dokonać takiej naprawy, bez konieczności wymiany całego ekranu. Jest to propozycja ciesząca się dużym zainteresowaniem, wśród osób, które poniosły tego typu stratę.

Wymiana szybki w nieautoryzowanych serwisach

Osoby, które od lat korzystają z telefonów marki Apple, z dużą niechęcią wymieniają swój smartfon na urządzenie o innym systemie operacyjnym. To powoduje, iż wielu użytkowników decyduje się na naprawę swojego iPhone’a. Podczas pęknięcia samej szybki koszt naprawy waha się w granicach 850-900 złotych. Pomimo dość wysokiej ceny, wielu posiadaczy smartfonów od Apple jest gotowych ponieść taki koszt.

Serwis Apple serwuje dosyć drogie usługi naprawcze po ukończeniu gwarancji. Wymiana szybki iPhone 11 Pro Max jest dobrą metodą na skorzystanie z tańszej alternatywy, niż wymiana całego ekranu w autoryzowanym serwisie, gdzie koszt jest o wiele wyższy. Dzięki istnieniu takich usług przy uszkodzeniu digitalizera nie musimy martwić się o ponoszenie większych kosztów bądź zmiany telefonu na taki z innym oprogramowaniem. Dostępność wymiany szybki w nieautoryzowanych serwisach nie tylko ratuje posiadaczy iPhone’ów, ale również pozwala na zaoszczędzenie sporej sumy podczas naprawy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *