News

Karnisz elektryczny? Sprawdź, dlaczego warto go zamontować

Karnisze sterowane pilotem to rozwiązanie cieszące się coraz większą popularnością. Funkcjonalne, a zarazem wyraźnie podnoszące prestiż wnętrza. Jakich korzyści dostarcza taka automatyka zasłon? Oto najważniejsze z nich.

Wygoda

Elektryczny karnisz pozwala na szybką i wygodną kontrolę nasłonecznienia oraz temperatury danego wnętrza. Dodatkowo, taka automatyka do zasłon jest niezwykle wygoda w użytkowaniu. Sterując zasłonami lub firanami za pomocą pilota nie musisz wstawać z kanapy, czy z łóżka ani „szarpać się” z niesforną tkaniną. Zasłonięcie okna przebiega tutaj niezwykle sprawnie i płynnie, z dowolnego miejsca i bez absolutnie żadnego wysiłku z Twojej strony.

Wybrane modele elektrycznych karniszy oferują dodatkowo funkcję ręcznego sterowania napędem. Wystarczy, że lekko pociągniesz za zasłonę, a napęd będzie kontynuował Twój ruch, aż przesunie zasłonę na całą długość karnisza.

Cicha praca

Nowoczesna automatyka zasłon działa zupełnie bezgłośnie, dlatego zasłaniając okno nie zbudzisz śpiącej w pokoju osoby, a wpuszczając do sypialni pierwsze promienie porannego słońca zyskasz więcej komfortu (hałasy o poranku nie należą do najprzyjemniejszych bodźców).

Swoboda montażu

Karnisze elektryczne występują w wersji jedno lub dwustronnej. Możesz zaopatrzyć się w karnisz wykonywany na indywidualne zamówienie, dzięki czemu zyskasz pewność perfekcyjnego dopasowania jego długości do wymiarów okna. Montaż – dowolnie do ściany lub sufitu – nie sprawia większych problemów nawet osobom bez doświadczenia w tego typu pracach.

Wytrzymałość

Elektryczne karnisze z powodzeniem znoszą całkiem spore obciążenia, dlatego możesz sięgnąć po dowolna tkaninę na zasłony lub firany. Konstrukcja elektrycznych karniszy wyróżnia się wysoka wytrzymałością, a nowoczesne propozycje w tym zakresie to praktycznie gwarancja nie tylko cichej i płynnej, ale i bezawaryjnej pracy.

Sposób na efektowną aranżację wnętrza

Nowoczesna automatyka do zasłon to propozycja zarówno dla wnętrz prywatnych, jak i biur, restauracji, czy hoteli. Karnisz sterowany pilotem będzie także oryginalnym elementem nowoczesnej aranżacji. Połączenie technologii i nowoczesnego designu robi naprawdę duże wrażenie, podnosząc tym samym prestiż wnętrza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *