News

Jesteś zabiegany i brak Ci czasu? Orange Flex to oferta dla Ciebie!

Już od dłuższego czasu planujesz zmianę operatora telefonii komórkowej, lecz nie masz czasu udać się do salonu, by podpisać nową umowę? Nie chcesz wiązać się abonamentem, ale jednocześnie boisz się, że w natłoku spraw zapomnisz o regularnych doładowaniach konta? Orange Flex może być rozwiązaniem dla Ciebie!

Oferta dla zabieganych

Aby skorzystać z najnowszej oferty Orange nie musisz rezerwować sobie czasu na wizytę w salonie, czekanie w kolejce, a następnie wybór oferty. Możesz zrobić to online – z domu, biura, czy taksówki, którą jedziesz na spotkanie. Wystarczy, że pobierzesz na swojego smartfona aplikację, wybierzesz w niej interesujący Cię Plan i potwierdzisz zdalnie swoją tożsamość, poprzez zrobienie zdjęcia swojego dowodu osobistego oraz selfie. Tak prostego i szybkiego rozwiązania do tej pory nie zaproponowała w Polsce żadna inna sieć komórkowa.

Nie musisz pamiętać o rachunkach

Orange Flex nie wiąże swoich klientów umową abonamentową, nie wymaga również doładowań konta. Opłaty pobierane są na zasadzie subskrypcji, dokładnie tak, jak na wielu popularnych platformach, takich jak Netflix czy Spotify. Przy rejestracji podajesz numer swojej karty debetowej lub kredytowej, z której co miesiąc ściągana jest konkretna kwota, a Ty nie musisz zaprzątać sobie głowy żadnymi opłatami związanymi z telefonem. Dużą zaletą jest również to, że gdy zechcesz zrezygnować z oferty, po prostu zawieszasz subskrypcję, nie ponosząc z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów.

Plan dopasujesz do swoich potrzeb

W Orange Flex możesz na bieżąco kontrolować swoje wydatki. Wszystko masz opisane w aplikacji. Do wyboru masz jeden 4 Planów, różniących się ceną oraz wielkością dostępnego pakietu danych. Najtańszy Plan kosztuje 25 zł, najwyższy 80 zł. W każdym z nich otrzymujesz darmowe, nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci w Polsce i w roamingu w UE.  Dodatkowo otrzymujesz Social Pass, czyli pakiet, pozwalający na korzystanie z portali społecznościowych i popularnych komunikatorów bez zużywania transferu danych. Jeśli często słuchasz muzyki lub oglądasz filmy i seriale, możesz dokupić Video lub Music Pass, umożliwiające korzystanie z największych internetowych wypożyczalni filmów oraz aplikacji do streamowania muzyki bez limitu GB. Cena tych usług rozpoczyna się od 5 zł.

Nie musisz pamiętać o roamingu

Jeśli często podróżujesz za granicę, możesz zapomnieć o męczącym obowiązku wcześniejszego uruchamiania roamingu i stałego kontrolowania zużycia danych w obawie o wysoki rachunek. W Orange Flex w ramach każdego Planu masz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w roamingu w UE, a do tego sporą paczkę GB Natomiast wyjeżdżając w bardziej odległe zakątki świata, możesz skorzystać z wygodnych pakietów roamingowych, które wykupujesz i aktywujesz jednym tapnięciem w aplikacji.

eSIM da Ci całkowitą niezależność

Jeśli jesteś użytkownikiem jednego z nowszych modeli smartfona marki Apple, możesz skorzystać z jeszcze jednego udogodnienia, jakim jest eSIM, czyli wirtualny odpowiednik tradycyjnej karty SIM. To wygodny i najszybszy sposób, aby dołączyć do  Orange Flex- a do tego ekologiczne rozwiązanie ograniczające użycie plastiku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *