Aktualizacje News Telefony

Jednak nie będzie Surface Phone

W sieci zrobiło się głośno o rzekomym projekcie Microsoft na smartfony z serii Surface. Niestety Panos Pany odpowiedzialny za linię produktów Surface rozwiał wszelkie wątpliwości – takiego urządzenia nie będzie na rynku. Użytkownicy przeczuwali, że Microsoft wzięło się do pracy nad nowymi urządzeniami jednak brak szczegółowych informacji dał do myślenia.
 
Okazało się jednak, że faktycznie Microsoft rozpoczął pracę nad nowymi projektami, ale mają być to ulepszone wersje obecnych już na rynku modeli Surface. Użytkownicy jednak się nie poddają i w sieci pojawiła się petycja do firmy, aby ta jeszcze raz rozważyła swoją decyzje.
 
Microsoft doskonale wie jak przebiegły próby związane z wprowadzeniem smartfonów firmy Nokia i póki, co nie zamierza podjąć kolejnego ryzyka.
 
Panos Pany w tym samym wywiadzie dla mediów wspomniał jednak o trwających pracach nad nowymi, większymi urządzeniami serii Surface. Na razie w sieci zrobiło się głośno o projekcie Andromeda, o którym pisałem na łamach naszego portalu.
 
Z najnowszych wieści wiemy również, że w 2019 roku ma pojawić się nowy rodzaj klawiatury ekranowej opracowanej i opatentowanej przez Microsoft.
 
Źródło: wired.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *