News

Jaki terminal płatniczy wybrać?

Płacenie za towary i usługi za pomocą karty, telefonu i zegarka to już standard. Płatności bezgotówkowe zapewniają bezpieczną transakcję, wygodę oraz oszczędność czasu. Ponadto nie wymagają dysponowania gotówką. Jaki terminal płatniczy PayTel wybrać do swojej działalności.

Terminal stacjonarny czy mobilny – który wybrać?

Wyróżnia się dwa podstawowe rodzaje terminali:

  1. Stacjonarny

Stacjonarne terminale płatnicze PayTel sprawdzą się w miejscach z dostępem do Internetu oraz gdy praca nie wymaga przenoszenia go. Takie miejsca to m.in. kasy samoobsługowe czy sklepu stacjonarne, gdzie płatność dokonywana jest w tym samym miejscu. W porównaniu do przenośnych te modele są tańsze. Do stacjonarnych terminali dołącza się PIN-pad, za pomocą którego klient używa karty i wpisuje kod PIN, by zapłacić za towar lub usługę

2. Mobilny

Mobilne terminale dedykowane są przedsiębiorcom, którzy wykonują działalności w kilku miejscach lub terminal, gdy płatność następuje w różnych miejscach. Stanowi doskonałe rozwiązanie w pracy dostawców, kuriera, w restauracjach oraz hotelach, w przypadku dostaw jedzenia na wynos czy też taksówek.

Mobilny terminal kart płatniczych PayTel – jaki model?

  1. Ingenico IWL250/IWL220

Ingenico to jeden z najbardziej lubianych przed przedsiębiorców terminali. Ten mobilny czytnik kart płatniczych PayTel Jest niezwykle poręczny i zmieści się w kieszeni. Ten bezprzewodowy model oferuje:

  • obsługę kart z paskiem magnetycznym,
  • obsługę kart wyposażonych w chip,
  • płatności zbliżeniowe,
  • płatności kodem BLIK.

2. Terminal Ingenico Link 2500

Mobilny terminal kart płatniczych PayTel Ingenico Link 2500 zaskakuje małą i kompaktową budową. Jego mały rozmiar sprawia, że można go schować spokojnie w kieszeni.

Stacjonarne terminale płatnicze PayTel – jaki model wybrać?

  1. Ingenico Desk 3200

Ingenico Desk 3200 to stacjonarny germinal, który pozwala na bezpieczne i bezproblemowe płatności. Cechuje się ergonomicznym kształtem. Posiada najwyższy standard bezpieczeństwa PCI-PTS. Ponadto obsługuje każdą metodę płatności, dzięki czemu sprawdzi się w każdym sklepie stacjonarnym czy markecie. Do tego posiada przejrzysty interfejs, a tym samym jest niezwykle łatwy w obsłudze.

2. PIN Pad Ingenico Lane 3000

PIN Pad został stworzony, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Wyróżnia się nowoczesnym wyglądem, który przyciąga wzrok. Ma kompaktowy kształt i drobne wymiary. Zapewnia maksymalny poziom bezpieczeństwa podczas każdej transakcji. obsługuje płatności zbliżeniowe, jak i mobilne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *