Serwis iPhone Warszawa
News

Jaki serwis telefonów Apple wybrać?

Serwisy telefonów Apple rosną jak grzyby po deszczu. Wpisując w Google odpowiednie frazy (np. serwis iPhone Warszawa) możemy trafić na nowe punkty specjalizujące się w naprawach telefonów iPhone, co ciekawe punkty te zajmują się tylko produktami Apple widząc w tym swoją wyłączną drogę.

 

Powodów ukierunkowania się głównie na naprawy urządzeń Apple może być wiele. Od popularności po ilość sprzętów, a skończywszy na prostocie podczas obsługi serwisowej. Skupianie się na jednej marce wzbudza również zaufanie klientów co wraz z opinią w sieci jest jednym z najważniejszych czynników.

Serwis telefonów iPhone ze specjalizacją

Tworząc serwis dla produktów Apple łatwiej zadbać o wiele aspektów, które możemy kontrolować: dostęp do części, narzędzia, wiedza oraz przeszkolenie personelu w zakresie kilku produktów, a nie kilkunastu jak to w przypadku serwisu zajmującego się naprawami wszystkich smartfonów dostępnych na rynku. Wielu właścicieli punktów napraw urządzeń Apple zdaje sobie sprawę, że ukierunkowanie się na jedną markę to dość trudny biznes i czasami może być ciężko, ale trzeba próbować w szczególności przy tak popularnej marce.

apple.com

A skoro już mowa o popularności. Wielu klientów często uszkadza swoje sprzęty. Efektem tego jest oczywiście kosztowna wizyta w serwisie z nastawieniem niskich kosztów np. poprzez wymianę szybki w telefonie zamiast całego modułu wyświetlacza. W takim przypadki konieczna jest wizyta u specjalistów zajmujących się tego typu naprawami. Nie ma się co oszukiwać – nie każdy serwis telefonów Apple ma warunki i wiedzę, aby wymienić szybkę. Co innego sam ekran, który w przypadku większej ilości telefonów iPhone wymienimy w około 30 minut bez konieczności rozkładania całego telefonu. Niestety takie naprawy (cały ekran) w przeciwieństwie do wymiany szybki zwiększają koszty, czego wielu klientów wolałabym uniknąć.

Wyspecjalizowany serwis iPhone Warszawa oprócz wymiany samej szybki może szukać dla klientów tańszych rozwiązań. Jednym z nich jest refabrykacja ekranów. Dla jednych takie działanie nie ma sensu, a dla innych to kolejne oszczędności w przypadku propozycji wymiany wyświetlacza. Punkty zajmujące się naprawami różnych smartfonów nie mają tyle czasu na takie działania, ponieważ mają znacznie więcej bieżących zgłoszeń/pracy.

Pogwarancyjny serwis telefonów iPhone jest tańszy niż serwis gwarancyjny

Każdy nowy punkt napraw telefonów to spora przewaga nad serwisem gwaranta. Mniejsze punkty nie są obwarowane bardzo surowymi procedurami, pisząc wprost są bardziej elastyczne względem serwisów producenta. To już na samym wejściu ogromna przewaga, a to jeszcze nie wszystko. Każdy serwis iPhone Warszawa może przyciągać również ceną. Wymiana szybki, pokrywy baterii to nie jedyna możliwość naprawy telefonu w punkcie telefonów Apple.

Wyobraźmy sobie, że nasza płyta główna jest uszkodzona. Serwis producenta zaproponuje nam odpłatną wymianę iPhone’a (jeśli telefon jest po gwarancji lub posiada uszkodzenie mechaniczne) znacząco zwiększają finalne koszty. Co w takim przypadku zrobi wyspecjalizowany serwis telefonów Apple? Spróbuję dokonać naprawy danego elementu na płycie co znacząco zmniejsza koszty. Oczywiście nie będzie to rodzaj naprawy popierany przez samego producenta, ale skoro uszkodzenie mechaniczne lub inne wady po gwarancji można usunąć taniej to jest to kusząca oferta. Właśnie dlatego jeśli chcemy oddać nasze urządzenie do pogwarancyjnego serwisu telefonów iPhone skorzystajmy jednak z profesjonalnego punktu, który specjalizuje się w obsłudze produktów Apple.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *