Porady okołotechnologiczne

Jak zobaczyć prywatny Instagram na telefonie

Społeczność Instagrama to już nie tylko jedna ze stron internetowych i sposób komunikacji z rówieśnikami, ale cały świat informacji, postów na Instagramie i plików multimedialnych, zdolnych do odkrywania wielu tajemnic, plotek, a nawet ujawniania ukrytych relacji kogoś. Dzisiaj nauczymy się kilku sztuczek, jak przeglądać prywatne konto na Instagramie w 2023 roku!

Czym są prywatne konta na Instagramie?

Jeśli od jakiegoś czasu jesteś użytkownikiem Instagrama, prawdopodobnie natknąłeś się na prywatne strony osób, widoczne tylko dla potwierdzonych subskrybentów i zaakceptowane przez właściciela strony. Na stronie nie można było zobaczyć żadnych osobistych informacji: żadnych zdjęć na Instagramie, opisów, filmików czy historii, oprócz zdjęcia profilowego i nazwy użytkownika profilu.

Prywatne konto na Instagramie jest łatwe do utworzenia poprzez dodanie odpowiedniego ustawienia na stronie internetowej, ograniczającego dostęp do określonej grupy osób lub wszystkich niezapisanych użytkowników dla ochrony prywatności danej osoby, co sprawia, że wierzymy, że mają coś do ukrycia.

Powody do przeglądania kont na Instagramie

Więc jakie są powody potrzeby przeglądania prywatnych kont na Instagramie? Oto lista najpopularniejszych:

 • Kontrola rodzicielska: Jest to jedno z nieuzasadnione niejszych powodów. Jeśli twój przyjaciel/krewny ma problemy i trzeba o niego zadbać, sprawdzenie jego mediów społecznościowych jest konieczne;
 • Zbieranie informacji: Kupienie odpowiedniego prezentu na podstawie polubień, dowiedzenie się, jakie są zainteresowania i gusta danej osoby oraz wyrobienie sobie pierwszego wrażenia.
 • Ciekawość: Sprawdzenie czyjejś strony z ciekawości (byłego partnera, obiektu westchnień, dawno niewidzianego przyjaciela itp.);
 • Zazdrość: Potrzeba sprawdzenia mediów społecznościowych osoby, na której masz podejrzenia;

Sposoby na przeglądanie prywatnego konta na Instagramie

Zważywszy na to, jak ważne może być sprawdzenie czyjegoś prywatnego konta na Instagramie, porozmawiajmy o sposobach, jak je obejrzeć bez ryzyka wykrycia podsłuchiwania.

Prośba o obserwowanie dla przeglądania prywatnego konta na Instagramie

Najprostszą z dostępnych opcji jest dodanie osoby, której chcesz uzyskać dostęp do prywatnego konta na Instagramie, poprzez wysłanie prośby o obserwowanie. Metoda ta jest łatwa i nie wymaga dodatkowych kroków, umożliwiając Ci legalny i pełny dostęp do ich strony. Niestety, ten plan ma kilka drobnych problemów i nie jest całkowicie niezawodny:

 • Nie jest dyskretny ani anonimowy;
 • Osoba, której dotyczy prośba, może nie zaakceptować Twojego zaproszenia do obserwowania;
 • Aby uzyskać dostęp do strony, musisz czekać na potwierdzenie ze strony właściciela;
 • Może Ci być ograniczony dostęp do niektórych informacji, które ta osoba udostępniła za pomocą dodatkowych ustawień.

Użyj konta wspólnego przyjaciela do przeglądania prywatnego konta na Instagramie

Ta opcja jest podobna do opisanej powyżej. Aby uzyskać dostęp do prywatnego konta na Instagramie, musisz znaleźć przyjaciela, który zgodzi się szpiegować razem z tobą. Jeśli ten przyjaciel znajduje się już na liście znajomych osoby docelowej, ułatwi to szybsze przechodzenie przez prywatną stronę, ale jeśli nie – powinieneś wysłać prośbę o obserwowanie i być gotowym na takie same ryzyka jak w poprzednim planie.

Dużym plusem tej metody jest to, że może być anonimowa, ale też nie jest idealna.

Przeglądanie prywatnego konta na instagramie za pomocą wyszukiwarki Google

Kolejną świetną metodą, jak obejrzeć prywatne konto na Instagramie, wymagającą niewielkiego wysiłku i bez obserwowania strony, jest próba uzyskania potrzebnych informacji za pomocą wyszukiwarki Google. Niektóre zdjęcia i nagrania mogą być dostępne w wynikach wyszukiwania. Zacznij od nazwy osoby, dodając „zdjęcie na Instagramie” lub „strona na Instagramie” i sprawdź pojawiające się filmy i zdjęcia.

Ta opcja jest świetna, jeśli chodzi o zaspokojenie ciekawości, ale nie będzie przydatna do głębszych badań danej osoby. Jak zapewne już zrozumiałeś, wyszukiwarka Google nie dostarczy ci kompletnego widoku strony, polubień i innych informacji na Instagramie osoby docelowej.

Stwórz fałszywe konto, aby przeglądać prywatne konto na Instagramie

Stworzenie fałszywego konta w celu przeglądania prywatnych kont na Instagramie może być jedną z najlepszych opcji na naszej liście. Tworzenie nowej strony zajmuje około 15 minut, ponieważ musisz założyć nowy adres e-mail i uzyskać numer telefonu, aby go połączyć z profilem.

Ta metoda wymaga od ciebie kreatywności i stworzenia strony, która przekona osobę, którą planujesz szpiegować, do zaakceptowania twojej prośby o obserwowanie. Spróbuj użyć tematów związanych z usługami lub promocjami na koncie, takich jak sklepy sportowe/odzieżowe, witaminy lub paznokcie. Ten plan zadziała, jeśli twoja fałszywa strona nie wygląda podejrzanie lub została utworzona 15 minut temu.

Rozważ użycie aplikacji od firm trzecich do przeglądania prywatnych stron na Instagramie

Aplikacje od firm trzecich do przeglądania prywatnych kont na Instagramie zostały stworzone, ponieważ poprzednie opisane metody miały pewne wady i nie działały najlepiej. Te aplikacje omijają ograniczenia Instagrama i umożliwiają użytkownikom pełen dostęp do prywatnych stron, tak jakby były publiczne lub żądanie obserwowania zostało zaakceptowane.

Niektóre aplikacje nie wymagają nawet instalacji, niektóre są nawet darmowe, większość z nich działa na wszystkich systemach operacyjnych, co jest świetną wiadomością zarówno dla użytkowników Androida, jak i iOS. Jest to doskonała opcja dla tych, którzy chcą anonimowo przeglądać oznaczone zdjęcia, filmy na Instagramie i Instagram Stories.

3 najlepsze aplikacje do przeglądania prywatnych kont na Instagramie

Dla tych, którzy szukają sposobu na przeglądanie prywatnego Instagrama, stworzyliśmy listę najlepszych aplikacji w kolejnej części artykułu.

Glassagram

Glassagram to doskonała aplikacja do przeglądania prywatnych kont na Instagramie. Oprócz funkcji, usługa wygląda funkcjonalnie i profesjonalnie, jest bardzo przyjazna dla użytkownika i ma świetny design.

Głównym celem tej usługi jest pomoc użytkownikom w przeglądaniu prywatnych kont na Instagramie, a jednym z największych jej atutów jest brak konieczności instalacji. Pozwala ona na przeglądanie prywatnego lub publicznego konta na Instagramie i zapisuje informacje w panelu nawigacyjnym.

Wszystko, co musisz zrobić, aby zacząć korzystać z usługi, to wybrać plan abonamentu, zalogować się i wpisać nazwę profilu w pasek wyszukiwania.

Lista funkcji jest również imponująca: Glassagram pomoże ci przeglądać prywatne konto na Instagramie bez weryfikacji człowieka, obejmując filmy, popularne polubienia, każdą historię, zdjęcia profilowe, a także szczegółowe informacje o wpisach i komentarze.

Inną świetną rzeczą jest to, że nie będziesz ograniczony do kilku profili podczas małego śledztwa – Glassagram pozwala przeglądać prywatne konta na Instagramie bez żadnych ograniczeń.

IGLookup

Jeśli szukasz sposobu na szpiegowanie swoich przyjaciół, krewnych lub partnerów i przeglądania prywatnych historii na Instagramie bez ich wiedzy, IGLookup może być rozwiązaniem dla Ciebie.

Aplikacja jest stosunkowo nowa i ma dobry design. IGLookup twierdzi, że daje Ci dostęp do przeglądania prywatnych kont na Instagramie w kilku kliknięciach, więc nawet jeśli jest to Twoje pierwsze doświadczenie z tego rodzaju narzędziem, nadal będziesz czuć się pewnie korzystając z niego.

Twórcy IGLookup twierdzą, że otrzymasz dostęp do plików multimedialnych na prywatnym koncie i będziesz mógł przeglądać prywatne historie na Instagramie, zdjęcia, komentarze, listę obserwujących oraz opisy postów. Może to być jedno z wygodnych narzędzi do śledzenia byłego partnera lub dostępu do profilu irytującej dziewczyny, aby zobaczyć, z kim spędza czas. Aby korzystać z usługi, wystarczy przejść przez 3 kroki:

 1. Zaloguj się i kliknij „Rozpocznij teraz”;
 2. Wpisz nazwę użytkownika w pasku wyszukiwania;
 3. Ciesz się otrzymywaniem wyników.

Niestety, gdy próbowaliśmy przeglądać prywatny profil, strona wyświetliła komunikat „Wykryto działanie jak u bota”, więc przypuszczamy, że ta strona internetowa to ostatecznie oszustwo.

PrivateInsta

PrivateInsta to kolejna dobra usługa do przeglądania prywatnych zdjęć na Instagramie, ale wymagana jest weryfikacja człowieka. Podobnie jak w przypadku Glassagram, nie jest wymagana instalacja, ponieważ narzędzie działa w formacie online, co oznacza, że jest doskonale kompatybilne z nowoczesnymi urządzeniami.

Mimo że usługa działa na rynku od ponad 5 lat, obecna wersja narzędzia to wciąż beta i nadal jest w trybie rozwoju. Niemniej jednak, PrivateInsta to aplikacja, która umożliwia użytkownikom przeglądanie prywatnych stron na Instagramie, dzięki czemu możesz przewijać zdjęcia i wyciągać wnioski.

Aby korzystać z aplikacji, wystarczy przejść na jej stronę internetową, wpisać nazwę profilu, który chcesz przejrzeć w pasku wyszukiwania i przejść przez weryfikację człowieka. Nie martw się, nie łamiesz żadnych warunków korzystania z Instagrama, korzystając z PrivateInsta, ponieważ ta aplikacja nie jest popierana ani certyfikowana przez Instagrama. Niestety, gdy próbowaliśmy przejrzeć prywatny profil, strona napotkała błąd.

Podsumowanie

Potrzeba przeglądania prywatnych profili na Instagramie może być usprawiedliwiona z wielu powodów i nie jest to obecnie wielka sprawa. Opisaliśmy powszechne metody, dzięki którym można uzyskać anonimowy dostęp do ukrytych informacji na stronie oraz najlepsze aplikacje, które można użyć w tym celu. Podsumowując, większość stron internetowych, które twierdzą, że są bezpłatne, wydaje się podejrzana i niewiarygodna. Zalecamy trzymanie się Glassagramu, nawet jeśli wymaga opłaty, ale bezpieczeństwo ma znaczenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *